Поради МОЗ, як схуднути без суворої дієти

Уляна Супрун порадила, як скинути вагу.

Що ближче літо, то більше людей прагне прийти у форму та схуднути. Багато хто наважується на так звані марафони схуднення — тиждень-два інтенсивного схуднення завдяки суворій дієті і тренуванням.

Звісно, підтримувати здорову вагу необхідно, але досягти бажаного результату варто методами, які не шкодять здоров’ю.

Тимчасово відновлена на посаді виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що можна схуднути без суворої дієти, інформує Ukr.Media.

"Суворі дієти, що обмежують денне споживання калорій до 800-1000, часто забороняють жири і вуглеводи, водночас супроводжуються інтенсивними тренуваннями. Такий режим дійсно веде до стрімкого схуднення. В цей час людина переживає сильний дефіцит калорій, а тіло мусить витрачати запаси жиру. Англійською такі дієти називають сrash diets, тобто руйнівні. Чим же вони небезпечні?” — зазначила Супрун.

На її думку, існує 7 важливих факторів небезпеки. Зокрема, це:

 • Слабкість і запаморочність.
 • Втрата м’язів.
 • Тренування без жалю до себе.
 • Брак мікроелементів.
 • Збільшення ризику передчасної смерті та смерті через серцево-судинні хвороби.
 • Камені в жовчному міхурі.
 • Ризик набрати вагу згодом
 • Однак, якщо марафон схуднення означає інформаційну та психологічну підтримку з боку кваліфікованого лікаря, тренера, формування здорового збалансованого раціону та звички тренуватися, то це може бути варте уваги. Найкраще, що ви можете зробити для свого здоров’я, це знайти той раціон і режим тренувань, який вам буде комфортний та який ви зможете підтримувати все життя, а не лише два виснажливих тижні.

  Для того, щоб схуднути, варто відмовитися від некорисних солодощів, солодких напоїв та алкоголю, додавання цукру в чай і каву, написала чиновниця в Facebook.

  За її словами, при бажанні скинути вагу можна їсти все, що ви любите, але в меншому обсязі, зокрема, важливо зменшити в раціоні кількість смажених продуктів.

  Супрун додала, що для схуднення потрібно бути більш активними — виходити на прогулянки і легкі пробіжки, а також повноцінно спати.

  "Саме здоровий сон відновлює баланс лептину та греліну й тамує відчуття голоду, а також зменшує тривожність. Менша тривожність = менше заїдання стресу", — наголосила в.о. глави МОЗ.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Ответить

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *