Категорія НАУКОВА МЕДИЦИНА

Корисні науково-медичні публікації

Лікарі пояснили, скільки можна жувати жуйку, щоб не зашкодити організму

Про жувальну гумку ходить багато міфів: одні запевняють, що вона дуже корисна для зубів і порожнини рота, інші лякають, що вона може провокувати виразку кишечника. Кому вірити? Насправді в кожному з цих тверджень є частка правди. Головне — правильно і як довго можна використовувати жувальну…

Експерти перерахували омолоджувальні продукти для жінок, старших за 50

Кожна жінка переживає період менопаузи по-своєму. Однак існує наслідок, який поширюється на всіх. Це шкірні зміни. Жінки, як правило, втрачають близько 30 відсотків природного колагену, а саме він відповідає за гладкість, сяйво та пружність шкіри. Заповнити втрати допоможе збалансований раціон харчування. Варто включити до нього…

Чи корисна натуральна кава без кофеїну

Кофеїн, який вживається в значних кількостях може спровокувати різні проблеми, інформує Ukr.Media. Безсоння, тривожність, втома, що не проходить — ось що можна спостерігати при надмірному використанні кави в раціоні. Більш того, напружений психологічний стан може приводити до депресії. Напій без кофеїну такого впливу не надасть.…

Чому шкідливо пити напої з соломинки?

В наші дні стало популярно під час прогулянки по місту купувати різні напої в стаканчику. Найчастіше зі свіжим соком або холодним чаєм нам дають пластикову соломинку. Однак фахівці закликають відмовитися від подібного способу вживання напоїв, оскільки із-за цього ви можете отримати безліч проблем зі здоров'ям.…

Ці фрукти жовтого кольору здатні знизити рівень поганого холестерину

Через поганий холестерин утворюються бляшки в судинах, він здатний спровокувати ішемічну хворобу серця, атеросклероз та інші патології. Але його можна тримати під контролем, якщо ретельно стежити за раціоном. Адже не дарма кажуть: ми те, що ми їмо, інформує Ukr.Media. Лікарі назвали жовті фрукти, які знижують…

До бабці не ходи, і так все видно: очевидні ознаки того, що вам не вистачає омега-3

Про нестачу омега-3 говорять сухість шкіри та швидка стомлюваність. Відомо, що займатися самолікуванням не варто, і пити вітаміни та БАДи без призначення лікаря — теж не найкраща ідея. Але ж важливо і вчасно розпізнати нестачу корисних речовин, і запобігти розвитку хвороби. Про те, як зрозуміти,…

Які проблеми зі здоров’ям можуть виникнути в жінок, які люблять їздити верхи

Уперше моду на верхову їзду для жінок ввела в XIV столітті дружина англійського короля Річарда II Анна Богемська, інформує Ukr.Media. Спочатку дамські сідла були тільки бічними і дуже примітивними. Вершниця сиділа так, що її плечі розташовувалися практично перпендикулярно до голови коня. Для того, щоб вона…

“Пошкодуйте свою підшлункову”: Правила здорової підшлункової залози та кілька нових фактів про те, як вона працює

Цей орган має одну погану особливість: залоза здатна перетравлювати сама себе. Робить вона це, звичайно, «не за своїм бажанням», а після багатьох років її безжальної експлуатації, інформує Ukr.Media. Від стану здоров'я підшлункової великою мірою залежить, чи розвинеться у людини у старшому віці інсулінорезистентність та діабет…

Чому треба частіше їсти зелений горошок: коментар дієтологів

Лікарі-дієтологи поділилися рекомендаціями щодо важливості включення зеленого горошку в раціон харчування для запобігання анемії, інформує Ukr.Media. Цей продукт, за словами спеціалістів, містить майже сім відсотків щоденної потреби заліза. У 100 грамах зеленого горошку криється 8,6 грама білка та 8,8 грама клітковини, роблячи його не лише…

Чому корисно виходити на прогулянку після їжі

Часто після їжі хочеться спати, але медики радять долати свою тимчасову слабкість, і замість нерухомого відпочинку практикувати саме "травну прогулянку", тобто, ходити пішки. Фахівці пояснюють: коли ми їмо їжу з високим вмістом вуглеводів, а потім припиняємо рухатися, рівень цукру у крові різко підвищується і залишається…