Британка ніколи не відчуває болю через мутацію

Лікарі виявили у жінки генетичну мутацію, яку раніше не діагностували і яка повністю позбавляє болю.

Мешканка Великобританії 71-річна Джо Кемерон жодного разу в житті не відчувала болю через генетичну аномалію. Про це повідомляє Daily Mail.

Уперше Кемерон дізналася, що не відчуває болю, коли у вісім років зламала руку, а виявилося це випадково через три дні. До 65 років жінка вважала, що у неї просто низький больовий поріг, і це нормально.

Генетичне дослідження британка пройшла після того, як їй тричі відмовляли в операції на стегні через відсутність больових відчуттів. Коли виявилося, що стегно в критичному стані, жінку прооперували. Після хірургічного втручання Кемерон оцінила рівень дискомфорту на нуль за десятибальною шкалою.

Лікарі провели тести і виявили у жінки дві мутації ДНК, що повністю блокують сигнали болю. При цьому одна з аномалій ніколи раніше не була виявлена.

Фахівці зазначають, що подібні особливості організму зустрічаються в одного з декількох мільйонів, а їхнє вивчення допоможе у розвитку медицини.

Раніше повідомлялося, що англієць «повстав з мертвих» через 21 хвилину після смерті. Також вчені заявили, що сидячий спосіб життя вбиває кожного десятого.

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *