4 важливих правила роботи за комп&#039ютером, які допоможуть зберегти здоров&#039я

Ми розповімо про поради, які має знати кожен.

Комп'ютер – невід'ємна частина сучасного життя. За екраном монітора ми проводимо величезну кількість часу. Особливо, якщо того вимагає робота. Час перебування середньостатистичного працівника інтелектуальної праці за комп'ютером досягає 8-12 годин! Це вбивча статистика, інформує Ukr.Media.

Тільки здається, що таке проведення часу безпечно для організму. Але нажаль сидяча робота за комп'ютером дуже шкідлива для всіх систем організму. Наслідки дадуть про себе знати через деякий час, і ти жахнешся.

Наш друг і помічник може перетворитися на нашого ворога, якщо не знати деяких порад. Тож знайомимося з правилами роботи за комп'ютером і запам'ятовуємо.

Якщо у вас біль у шиї та спині

Велика і головна проблема ноутбуків в тому, що його екран і клавіатура дуже близькі один до одного. Через це спина користувача горбиться, що призводить до болі в спині і шиї.

Намагайтеся ставити ноутбук на піднесення, також не ставте ноутбук на коліна. Не забувайте робити невеликі паузи під час роботи.

Якщо у вас болять плечі

Напружені і постійно підняті плечі – це результат надто тривалого часу перед комп'ютером. Рекомендуємо щогодини відходити від комп'ютера і розминати свої плечі.

Якщо у вас біль у пальцях і сухість рук

Працюючи за комп'ютером, ви напружуєте кисті рук. А ще при роботі з ноутбуком долоні і пальці постійно контактують з гарячою поверхнею металу, і в результаті виходить роздратована шкіра.

Як тільки ви відчули дискомфорт – скористайтеся кремом для рук. Зробіть невелику гімнастику для рук і розслабтеся.

Якщо у вас втомилися очі

Почервоніння і біль в очах – це те, що провокує багатогодинне сидіння перед комп'ютером. Обов'язково купіть собі окуляри для комп'ютера і робіть зарядку для очей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *