Де і коли знайти найкращий iPhone 13

Де і коли знайти найкращий iPhone 13

Купуєте ви для себе або в подарунок, пропозиції iPhone 13 в Чорну п’ятницю цього року стануть чудовим способом отримати один із найкращих телефонів на ринку набагато дешевше. Крім того, з недавнім випуском iPhone 14 ми вже почали спостерігати падіння цін на iPhone 13 напередодні цього року. Чорна п’ятниця завжди проходить в останню п’ятницю листопада, наступного дня після Дня подяки, тому цього року вона буде 25 листопада, і це чудова можливість придбати iphone promax 12.

Хоча очевидно, що Чорна п’ятниця буде піковим часом для операцій з iPhone, ми рекомендуємо стежити за угодами навіть протягом тижня, що передує їй, оскільки роздрібні продавці починають нагнітати ажіотаж до цьогорічного святкового сезону. У попередні роки ми бачили, як знижки на iPhone до Чорної п’ятниці з’являлися онлайн вже наприкінці жовтня.

Хоча Apple не завжди відома як найкращий бренд для новаторських угод на свої продукти, розпродаж «Чорна п’ятниця» – це зазвичай час, коли ми бачимо найкращі пропозиції iPhone у цю частину Різдва, плюс у продажу буде багато інших телефонів.

І хоча може здатися привабливим дочекатися самого розпродажу в Чорну п’ятницю, щоб побачити, чи можуть бути вигідніші пропозиції, минулого року ми знайшли багато хороших пропозицій уже на початку листопада, які не повернулися до Чорної п’ятниці. Наш підхід до цього такий: якщо ви бачите гарну угоду, дійте, особливо, коли це стосується айфона XS.

Фактично, торік ми помітили, що більшість кращих пропозицій iPhone в Чорну п’ятницю були доступні напередодні Cyber ​​Week.Adobe проаналізувала ці тенденції у своєму щорічному святковому звіті Adobe Holiday 2021 Recap, у якому розглядається, як люди проводять святковий сезон. Вони повідомили, що у річному вирахуванні витрати до Чорної п’ятниці зросли на 19 відсотків, тоді як витрати під час кібертижня практично не змінилися (зниження на 1 відсоток).

Чи варто чекати знижки на iPhone 13 у Чорну п’ятницю?

Проста відповідь тут – ні. Судячи з аналізу попередніх років, і особливо минулого року, угоди з iPhone на більш старі пристрої, якими зараз є iPhone 13, починають надходити вже на початку жовтня. Наприклад, минулого року ми бачили, як ціни на iPhone 12 впали до найнижчого рівня на початку жовтня і на початку листопада, і насправді ці справді дешеві пропозиції не поверталися під час Чорної п’ятниці. Мораль цієї історії – якщо побачиш те що вам треба, хапай, доки не пропало.

Коли у 2022 році почнуться найкращі пропозиції iPhone 13 до Чорної п’ятниці?

Цього року ми прогнозуємо ще більше угод, починаючи з жовтня, ніж раніше. Минулого року пропозиції iPhone у Чорну п’ятницю були не такими вражаючими, як у 2020 році, і в цілому звіт Adobe про святкові покупки у 2021 році показав, що середній відсоток знижок знизився з 14 відсотків у 2020 році до 8 відсотків у 2021 році.

Угоди з iPhone 12 минулого року були еквівалентні угодам з iPhone 13 цього року — телефону однорічної давності, який, як і раніше, коштує дуже дорого.Ми помітили, що, хоча денні угоди були не такими хорошими, як торік, продаж iPhone 12 були набагато знижками в жовтні і на початку листопада. Отже, що це означає для цього року? Ми вважаємо, що цього року це буде відображено: ціни на iPhone 13 починаються досить низько вже з середини жовтня.

No votes yet.
Please wait...

Один коментар

  1. Сьогодні доволі важко зустріти людину, яка б не чула про переваги техніки Apple. Не дивно, що гаджети цієї компанії користуються популярністю. Компанія Apple завоювала серця людей завдяки якісній продукції, оригінальному дизайну та яскравим новинкам. Уже не перший рік ми працюємо з цією технікою, та можемо завірити – вона варта своєї популярності. Магазин Apple Room – це величезний вибір оригінальної техніки та аксесуарів всесвітньовідомого бренду. В каталозі ви знайдете все необхідне для роботи, відпочинку та повсякденного життя, адже техніка Apple – чудовий супутник на будь-які випадки.

    No votes yet.
    Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *