Коли гель-лак для Вас не варіант?

Коли гель-лак для Вас не варіант?

Сьогодні гель-лаки для манікюру використовують більшість жінок. Це зручно та ефектно. Але в деяких випадках це штучне покриття наносити не рекомендується. Про це поговоримо згодом.

Для тих жінок, які мають алергію на звичайні гель-лаки, можна рекомендувати якісні гіпоалергенні покриття, які можна замовити в Україні на сайті Million Nails: https://million-nails.com.ua/ua/g17194277-gel-laki. Продукція реалізується напряму від виробника оптом і в роздріб. Її вигідно купити як починаючому майстру, так і професіоналу. Тим, хто працює у чималих салонах вигідно замовити товар гуртом та заощадити кошти.

В якому випадку не підходять для манікюру гель-лаки

У разі, коли на нігтях є грибок, гель-лаки для манікюру використовувати не можна. Важливо присвятити час лікуванню нігтьового ложа та певний час дати відпочинок нігтям.

Також гель-лак виключається у разі, коли нігті схильні до шарування, оскільки такий манікюр довго не буде триматися. Фахівці стверджують, що стан нігтів після гель-лаку в цьому випадку може навіть погіршитись.

Для покриття тонких і ламких нігтів також не підходить гель-лак. Вони потребують особливого догляду та укріплення спеціальними концентратами. До цієї категорії також вносять жінок, які мають алергію на гель-лак. Після покриття ним нігтів відбувається почервоніння кутикули, а сам манікюр довго не тримається.

Якісні гіпоалергенні лаки: чому варто замовити

Якщо існує алергія на звичайний гель-лак, можна застосовувати якісні гіпоалергенні покриття, які у своєму складі не мають толуолу та інших токсичних елементів. Вони є достойною альтернативою звичайному покриттю та не стануть причиною шкірних висипань.

Покриття, яке не містить у своєму складі дибутилфталату, формальдегіду чи толуолу мають позначку «3-free». Ідеальним рішенням вважаються продукти з позначкою, яка містить вищу цифру. З їх складу виключені синтетичні смоли, парабени, камфора та інші токсичні компоненти. Саме вони частіше за все є причиною алергічних реакцій клієнток.

В будь-якому випадку майстру варто провести попередній тест навіть гіпоалергенним продуктом на наявність алергічної реакції у клієнтки. Важливо замовляти товари для манікюру в перевіреному магазині, який містить достатньо відгуків задоволених клієнтів, адже здоров’я клієнта перш за все.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *