Як схуднути до Нового року

як схуднути до нового року? © Richard Ramos, fast-management.com

До Нового року залишилось трошки більше місяця. Саме час зайнятися фігурою, щоб позбутися зайвих сантиметрів на талії, підкачати прес, зробити сідниці меншими та пружнішими, а ноги стрункішими. 

Комплекс вправ представляє тренер Дінара Красовська, фітнес-експерт одного з київських спортивних клубів. 
Зверни увагу! Щоб твоя фігура до новорічних свят порадувала тебе підтягнутими формами, вправи треба виконувати кожен день (принаймні через день).  Лінуватися суворо забороняється! 


10 фітнес-вправ: худнемо швидко, стрункішаємо легко 

Для преса

 • “Скручування”. Ляж на спину, ноги зігни в колінах, руки за головою. Праву ногу поклади на ліве коліно. І починай робити так звані скручування: тягнися лівим ліктем до правого коліна та повертайся. Роби максимальну кількість разів (для початку не менше 25). Потім зміни бік − тягнися правим ліктем до лівого коліна. 
 • “Складочка”. Лежачи на підлозі, ти повинна одночасно піднімати руки та ноги, балансуючи на сідницях. Руки та ноги повинні бути максимально прямими, мета − діставати пальцями рук до пальців ніг. Завдяки цій вправі зміцнюються м’язи верхнього та нижнього преса, але виконувати його треба дуже швидко, за кілька підходів. Мінімальна кількість за один підхід − 25 разів. 
 • Подвійні “скручування”. Ляж на спину, ноги зігни в колінах, руки за головою. Суть вправи − динамічно “скручуватися”, тобто на видиху тягнутися ліктями до колін, при цьому і ноги, і лопатки відривати від підлоги. Структура вправи − двічі “скручуєшся”, потім повертаєшся у вихідне положення та повторюєш знову. Роби щонайменше два підходи, по 30 разів кожен. 
 • Для нижнього черевного преса. Ляж на спину, витягни ноги, не згинаючи в колінах, руки поклади під сідниці та підніми ноги на висоту 15-20 см від підлоги. Піднімай та опускай ноги не торкаючись підлоги.  
 • як схуднути до нового року © Richard Ramos , fast-management.com

  Для ніг і сідниць 

 • Підйом тазу із розведеними та зведеними ногами. Лежачи на спині, піднімай таз, поперемінно зводячи та розводячи ноги. Опускаючись, не лягай на підлогу, а лише трохи торкайся його. Виконуй два підходи по 20 підйомів. Між серіями відпочивай не більше 30 секунд. 
 • Лежачи на спині на підлозі, ноги розведи на ширину плечей, сідниці стиснуті, таз піднятий (вихідне положення). Опусти таз униз, підніми вгору, у вихідне положення. Роби 4 підходи по 25 разів кожен. 
 • Лежачи на спині на підлозі, ноги розведи в сторони, коліна разом, таз угорі. Опускай таз вниз, але не торкайся ним підлоги, потім стисненням сідниць виштовхуй таз догори. Роби по 4 підходи, 25-30 разів кожен. 
 •  Для стегон 

 • Махи ногою. Лежачи на спині та тримаючи ноги вертикально, тягни одну ногу до себе. Друга нога залишається нерухомою. Зроби 15 рухів кожною ногою в більш повільному темпі. 
 • Стоячи навколішки, опора на прямі руки, одну ногу відведи назад, коліно дивиться вниз, носочок на себе (вихідне положення). Підніми ногу вгору, опусти у вихідне положення. Роби по 50 разів кожною ногою. 
 • Для талії 

 • Нахили направо і наліво. Початкове положення: стій рівно, ноги на ширині плечей, руки підняті вгору. З витягнутими руками нахиляйся в сторони − вправо, потім вліво. Повинні добре потягнутися бокові м’язи. Роби нахили не менше 50 разів у кожну сторону. 
 • Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *