У Кропивницькому пройшов перший лижний забіг для любителів активного зимового відпочинку

Незважаючи на складні погодні вчора, 23 січня, у Дендропарку Кропивницького вперше пройшов вечірній лижний забіг. 

Про це повідомив у соцмережі Євген Савранський. 

«Навіть сильні снігові опади, заметілі, які сьогодні впродовж дня засипали місто, не зупинили нас, хоча кількість присутніх за сприятливих погодних умов, могла б бути щонайменше удвічі більшою. Зібралося 13 любителів активного зимового відпочинку. Жоден із нас не пошкодував і може пишатися, що прийшов до Дендропарку на 18-ту годину та долучився до фізкультурно-спортивного заходу, який у місті раніше ніколи не проводився», — йдеться у інформації.

Перед початком заїзду учасники проклали лижню кількома маршрутами. Основний складав близько 600 метрів, скорочений для новачків — до 250 метрів. Забіг тривав близько 20 хвилин, за які учасники подолали кілька кіл траси.

По його завершенні керівник Агенції сталого розвитку «Хмарочос»  Ірина Ткаченко  подарувала всім лижникам-аматорам світловідбивні елементи — флікери та розповіла про їхню важливість і значення для власної безпеки. 

Завершився захід колективним фотографуванням і чаюванням.

«Переконаний, що наш захід  досяг своєї мети. Популяризація лиж у Кропивницькому як способу активного зимового відпочинку, згуртування лижників-аматорів Кропивницького, вдалися! Ну і пропаганда здорового способу життя пройшла успішно! Долучайтеся! Слідкуйте за анонсами подій, занять для новачків, лижних катань, звітів із лижних катань у Facebook у групі Лижний Кропивницький. Будьте спортивними та здоровими!», — зазначив Євген Савранський.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *