До України сьогодні насувається сильна магнітна буря

Українців в січні чекає одразу кілька магнітних бур і сьогодні – ще одна.

Україну сьогодні, 24 січня, накриє магнітна буря. Про це свідчать дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, інформує Ukr.Media.

Буря буде мати значення G1 — слабка буря. Крім того, магнітосфера буде збуджена також 25 січня.

Медики попереджають, що в дні магнітних бур зростає ризик інфарктів, можуть спостерігатися сильні головні болі, підвищення або пониження тиску, дратівливість і сонливість.

Щоб зменшити негативний вплив бур, варто більше відпочивати і проводити час на свіжому повітрі. Людям, які страждають від серцево-судинних захворювань, варто заздалегідь подбати про ліки.

Правда, глава Моз Уляна Супрун уточнила, що магнітні бурі не мають ніякого відношення до головного болю, яку люди відчувають в ці дні.

«Дослідники проаналізували частоту викликів лікарів за страховою програмою в дощові дні через болі в спині і суглобах. Всього проаналізували 11 мільйонів випадків і зв'язку не знайшли. Ревматоїдний артрит також не залежить від погодніх факторів. Так само не знайшли впливу зміни атмосферного тиску, температури, вологості повітря і кількості опадів на появу болю в спині», — додала вона.

За її словами, підтверджень, що саме активність Сонця викликає мігрень, недостатньо. Супрун також заявила, що погода не впливає на біль у спині та суглобах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *