В обласному центрі запрацює сучасне рентгенологічне відділення (ФОТО)

Відучора у Кропивницькому стало більше на один сучасний медичний заклад. 

У Центральній міській лікарні, що на Фортечних валах, відкрили оновлене рентгенологічного відділення, інформує прес-служб міської ради.

Капітального ремонту приміщення та оновлення рентген-діагностичного обладнання керівництво лікарні, медичний персонал та пацієнти чекали понад 50 років. За ініціативою міського голови Кропивницького Андрія Райковича для придбання сучасного цифрового рентген-апарату та на капітальний ремонт рентгенологічного відділення з міського бюджету було виділено 6,5 мільйонів гривень.  Тепер там створені європейські умови надання медичних послуг.

“Крок за кроком ми розбудовуємо медичні заклади обласного центру. Із вкрай необхідного для вирішення проблем з лікуванням кропивничан було відкрито новітні відділення: перинатальне, гемодіалізне та судинної медицини – все це важливі напрямки, що дають можливість продовжити життя людини, ефективно та якісно діагностувати хворобу та вилікувати її. Рентген-відділення надзвичайно важливе, його відкриття чекала медицина нашого міста протягом багатьох років. Сучасний рентген-апарат буде в єдиному комплексі діагностичного обладнання виконувати важливу роботу – діагностику захворюваання і дорослих пацієнтів, і маленьких. Це надзвичайно важлива подія, як у соціальній, так і медичній сфері міста”, – наголосив Андрій Райкович.

Внутрішні роботи у приміщенні рентгенологічного відділення були виконані у повному об’ємі та з дотриманням усіх технологій. Лікар-рентгенолог Ольга Роговцева, яка віддала роботі в цьому кабінеті 35 років щиро дякувала за те, що проект врешті втілено в життя.

У місті, за словами міського голови, не припинятиметься робота, направлена на реконструкцію та відновлення медичних закладів міста

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *