Реабілітація дітей у Кропивницькому: зроблено чимало, але невирішені питання ще є

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів робочу нараду в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

Про це інформує пресслужба міськради.

Останніми роками фінансування установи значно збільшилося. Цьогоріч ця сума зросла до 3,7 мільйона гривень. Завдяки цьому, заклад зазнав чималих змін: вдалося розширити площу приміщення, збільшити кількість послуг та придбати надзвичайно потрібний дітлахам автобус. За кошти громадського бюджету на території центру облаштували інклюзивний майданчик.

«Робимо все, щоб цей центр був для своїх вихованців другою домівкою: комфортною, світлою, сучасно облаштованою. А завдання педагогів, вихователів, реабілітологів – допомогти вихованцям відчути увагу, тепло, зрозуміти, що вони з нами, що вони не одні у цьому світі», – зазначив Андрій Райкович.
.
Мама одного з вихованців закладу Наталія Балаклєєнко щиро подякувала міському голові та депутатському корпусу за увагу до дітей та вагому підтримку закладу.

Наразі Центр потребує облаштування власного харчоблоку та стоянки для автобусу. Керівник міста пообіцяв, що ці питання обов’язково будуть вирішені.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *