На Кіровоградщині вилучають із продажу небезпечне імпортне морозиво

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення через систему швидкого сповіщення RASFF стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, що додавалася у морозиво «Mars Wrigley Confectioner» (Snickers, Bounty, Twix).

Етиленоксид – це речовина, яка використовується для дезінфекції медичних інструментів. Виробником морозива є Франція, до України його завезли з Румунії, кінцевий термін використання до 31 березня 2023 року.

З метою попередження негативного впливу на здоров’я людей внаслідок споживання продукції зазначену партію морозива нинзі вилучають із закладів торгівлі. Фахівці територіальних підрозділів Держпродспоживслужби області здійснюють моніторинг за відкликанням продукції з продажу.

Водночас працівники служби звертаються до громадян: при виявленні зазначеної партії продукції в продажу – негайно інформувати головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел.: (0522) 32-15-73; mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *