На Кіровоградщині відкрили дві лікарські амбулаторії (ФОТО)

На Кіровоградщині відкрили дві новозбудовані амбулаторії в селі Велика Скельова Світловодського району та у селі Зибкове Онуфріївського району.

Як повідомляють на сайті Кіровоградської ОДА, на Кіровоградщині вже працюють 14 новозбудованих сільських лікарських амбулаторій, а наступного тижня планується відкрити ще чотири амбулаторії і проект «Сільська медицина» в області буде реалізовано.

Новозбудована сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини у селі Зибкове Онуфріївського району, повністю укомплектована персоналом і активно приймає пацієнтів.

У заклад закуплено усе необхідне медичне обладнання і меблі, придбано легковий автомобіль для сімейного лікаря. Варто зазначити, що амбулаторія підключена до системи телемедицини і вже трьом пацієнтам надано дистанційні консультації лікарями обласного рівня. Медичні фахівці обслуговують населення сіл Зибкове, Вишнівці, Мар’ївка (1675 осіб).

Розпочала прийом пацієнтів і амбулаторія в селі Велика Скельова Світловодського району. Тут також наявне необхідне обладнання, автомобіль, укомплектовано штат медичних фахівців. За місяць заклад підключать до системи телемедицини, тому жителі сіл Велика Скельова, Мала Скельова, Миронівка, Озера зможуть отримувати фахову допомогу не лише від місцевого лікаря, а й від спеціалістів закладів вищих рівнів.

Обидві амбулаторії збудовано за типовим проектом: окрім медичної частини, є квартира для лікаря та гараж для автомобіля. Лікувальна зона має реєстратуру, маніпуляційний та оглядовий кабінети, кабінет щеплень, кабінет лікаря, кімнату для персоналу та підсобні приміщення.

Загальна вартість будівельних робіт та оснащення кожної з амбулаторій склала понад 6 мільйонів гривень. Це кошти з державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *