Кропивницька тренерка допомогає дітям упоратися з гіперактивністю (ФОТО, ВІДЕО)

Десять років займається йогою кропивничанка Ірина Розінко-Сокирко.

Йога дозволяє дитині розвиватися в гармонії з самим собою, допомагає досягти легкості, душевного спокою, рівноваги та витривалості, розповіла  інструкторка Суспільному. 

“Діти більш пластичні, вони краще за дорослих засвоюють інформацію. Чим старшою стає дитина, тим більше статичних поз можна додавати у практику. Саме статичні вправи сприяють розвитку концентрації уваги, витривалості, цілеспрямованості, а також зміцненню психо-емоційного здоров’я”.

Дитяча йога – це своєрідна гімнастика, яка відрізняється від дорослої тим, що асани для дітей викладаються в більш легкій і доступній формі, каже Ірина Розінко-Сокирко.

“Якщо це діти більш молодшого віку – використовую методику-казку. Я розповідаю їм про асани через казкових героїв: квіточки, метелики, бджілки, собачки, кішечки. Заняття йогою допомагають дитині сформувати правильні звички і, як наслідок, сильний характер”.

За словами інструкторки, головним завданням під час тренування – виробити у дітей звичку до здорового способу життя.

За словами інструкторки, головне завдання під час тренування – виробити у дітей звичку до здорового способу життя, навчити їх бути уважними до свого фізичного тіла, настрою та загального стану. Тому в йозі немає обов’язкової умови правильного виконання асанів.

“Я не вимагаю точності виконання вправ від дітей. Чому? Тому що дитина може замкнутися в собі, а моє завдання, як тренера, розкрити потенціал дітей, укріпити їхнє здоров’я і не концентрувати їх на невдачах”.

За словами Ірини Розінко-Сокирко, йога допомогає впоратися з гіперактивністю дітей. Плавність рухів, статичність в асанах, розслаблення роблять дітей спокійнішими, допомагають зняти фізичне й емоційне напруження.

“Йога сприяє зміцненню хребта, виправлення постави, нормалізації роботи внутрішніх органів, підвищенню імунітету, розвитку м’язів. До того ж, йога – це прекрасний привід на деякий час перевести увагу дітей від електронних пристроїв”.

Залежно від особливостей розвитку дитини групові заняття з йоги можна відвідувати з 4-5 років, розповіла тренерка.

Освоювати йогу забороняється тим, хто має: гострі і хронічні захворювання, хвороби серця і крові, ураження опорно-рухового апарату, важкі черепно-мозкові травми і травми хребта. Щоб йога давала результати і позитивно впливала на здоров’я, слід ставитися до неї не як до фітнесу, а як до комплексної системи оздоровлення, зазначила Ірина Розінко-Сокирко.

Деталі – у відео.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *