Ви, напевно, робите це неправильно: як потрібно зберігати кавун, щоб він не зіпсувався

Під кінець літа особливо тішать стиглі кавуни. Але з'їсти таку "ягідку" за один раз не тільки складно, а й дуже шкідливо. Тому важливо знати термін і спосіб зберігання розрізаного плода, щоб не отруїтися, інформує Ukr.Media.

Розрізаний кавун не можна довго зберігати за кімнатної температури. Так він почне швидко псуватися. Його також не слід залишати на вікні. Там він ще швидше прокисне та зіпсується.

Найправильніше плід обгорнути харчовою плівкою і поставити на нижню полицю в холодильник. Щоразу відрізаючи від нього шматочок плівку необхідно оновлювати. Невеликі ж скибочки кавуна можна зберігати в контейнері зі щільною кришкою. У такому вигляді ця велика ягода зможе залишатися свіжою до чотирьох днів, розповіли фахівці.

За словами експертів, цілий кавун може зберігатися тривалий час. Наприклад, у холодильнику такий плід буде свіжим 2-3 тижні. Однак є способи, які можуть зберегти кавун до новорічних свят. Зокрема, велику ягоду можна покласти в пластиковий або дерев'яний ящик із сіном чи соломою, або засипати піском, а також можна помістити в ємність із водою, яку необхідно міняти щотижня. Тут важливо тари з кавунами зберігати в прохолодному місці за температури 10-15 градусів.

Крім цього, під час тривалого зберігання цілий кавун не можна мити. Видалити з нього пил і залишки землі можна чистою сухою ганчіркою. Крім того, великий плід не слід тримати поруч із фруктами і ягодами, які виділяють етилен. Зокрема, до них належать яблука, груші, дині, персики, помідори та перці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *