Відсвяткуй Всесвітній день вегана

1 листопада відзначаємо Міжнародний день вегана © Depositphotos

Сьогодні, 1 листопада, весь світ святкує Міжнародний день вегана. І на честь цього свята tochka.net хоче привітати всіх наших читачок, які вибрали для себе “зелений” спосіб життя! Адже не кожна людина здатна назавжди викреслити зі свого життя м’ясо та інші продукти тваринного походження, для цього потрібні переконання!

Традиція веганства бере свій початок у 1994 році, коли веганська спільнота відзначила своє 50-річчя. Вперше слово “веган” було використане Дональдом Уотсоном в 1944 році – тоді він скоротив слово “vegetarian”, утворивши більш складний термін.

1 листопада відзначаємо Міжнародний день вегана © Depositphotos

Під цим поняттям і донині мається на увазі людина, яка зберігає всі принципи і правила суворого вегетаріанця: харчується лише рослинною їжею, не носить шкіряні вироби, не використовує продукти, тестовані на тваринах.

Веганізм – це більше спосіб життя, ніж сліпа відмова від їжі тваринного походження. На честь всесвітнього дня вегана можеш спробувати влаштувати собі розвантажувальний день – їж овочі, та фрукти, каші, сходи у вегетаріанське кафе. Там ти точно переконаєшся, що їсти рослинну їжу не тільки корисно, але й шалено смачно!

Нагадаємо, раніше ми розповідали, коли починається Різдвяний піст в 2018 році. Детальніше читай за посиланням.

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *