Чорниця і її корисні властивості

Чорниця і її корисні властивості
Чорниця і її корисні властивості

Чорниця. Місця проживання темної ягоди

Люди неодноразово намагалися культивувати цю ягоду, але все було безуспішно. Дана культура виростає виключно в природному середовищі. Саме з цієї причини в серпні всі любителі смачною і корисною чорниці відправляються за нею в ліс.

Користь для здоров’я:

– ягід

Ягоди містять в собі неймовірну кількість різних мікроелементів і вітамінів, необхідних для підтримки здоров’я людини. Вони не тільки зміцнюють імунітет, але і допомагають при більш серйозні проблеми. Чорниця неймовірно корисна і сьогодні в статті мова піде саме про неї.

В її ягодах міститься маса корисних речовин, що сприяють зниженню рівня цукру в крові та збільшенню кислотності шлункового соку. Чорницю рекомендується, є людям зі слабким зором. Існує багато лікарських препаратів, що для профілактики та відновлення зору, розроблених на її основі.

Так як ягоди чорниці багаті антоціанами (антиоксиданти), які блокують вільні електрони в організмі, то вони здатні на клітинному рівні запобігти розвитку ракових пухлин. Це речовина також є у складі таких продуктів як яблука, редис, виноград, ожина і деяких інших.

Завдяки останнім науковим дослідженням стало відомо, що у чорниці є з’єднання, що регулюють кількість глюкози, що міститься в плазмі крові. Іншими словами, вони знижують ризик виникнення діабету і захворювань серцево-судинної системи. Людям з сечокам’яною хворобою допоможе регулярне вживання соку суниці і чорниці, змішаного в рівних пропорціях.

– листя

Чорничні листя теж принесуть користь. У них є речовина, що сприяє правильному функціонуванню нервової системи (інозит).

Протипоказання

Незважаючи на джерело вітамінів і інших важливих елементів, ягоди чорниці протипоказані людям, що мають проблеми з підшлунковою і 12-палої кишкою.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *