Саша Мамаєва з “Фізрука” схудла з жуйкою Diet Gum

Саша Мамаєва з “Фізрука” схудла з жуйкою Diet Gum
Саша Мамаєва з “Фізрука” схудла з жуйкою Diet Gum

Поліна Гренц (Саша Мамаєва – серіал «Фізрук») схудла на 20 кг!

Ви ще не чули про те, що Поліна Гренц схудла на цілих 20 кг? Актриса, що зіграла Саню Мамаєву в популярному серіалі «Фізрук», зовсім недавно відрізнялася досить пишними формами. Редактор нашого сайту Ірина Малініна взяла інтерв’ю у Поліни, яка погодилася поділитися секретом успіху.

Передісторія схуднення – Саша Мамаєва

– Добрий день, Поліна! Сьогодні по всьому Інтернету ходять чутки, що актриса з «Фізрука» схудла на 20 кг всього за 1 місяць. Це дійсно так?

– Здрастуйте. Так, причому для цього не довелося докладати величезних зусиль. Перш ніж розповісти про рецепті стрункості, хотілося б зазначити, що схильність до повноти у мене була і раніше. Правда, до зйомок у серіалі мені ще вдавалося тримати нормальну вагу: я сиділа на щадних дієт, часто займалася в тренажерному залі. Для того щоб зіграти Сашу Мамаєву, мені довелося набрати вагу на 10 кг. Чого тільки не зробиш заради отримання чудової ролі! З тих пір і почалися проблеми.

– З чим це було пов’язано?

– Так як я постійно живилась шкідливою їжею, у мене порушився обмін речовин. Після зйомок першого сезону я спробувала схуднути, але… всі старання були марними. Ні обмеження в харчуванні, ні спорт не приносили бажаного результату. Я вже готова була змиритися із зайвою вагою.

Саша Мамаєва і її секрет стрункості – жуйка Diet Gum!

жуйка Diet Gum
жуйка Diet Gum

Поліна Гренц схудла за допомогою спеціальних гумок з натуральним складом. Саша з «Фізрука» готова була випробувати будь-які кошти, які обіцяли допомогти.

– Як же все-таки вам вдалося позбавитися від зайвої ваги?

– Ірино, Ви напевно не повірите в це, але… мені допомогла чудодійна жуйка DietGum. Це унікальна розробка кращих фахівців Ізраїлю. Одного разу я побачила інформацію про жуйку в одній групі Вконтакте. Так як ніякі таблетки та чаї для схуднення не давали ефект, я вирішила випробувати це новий засіб. Так що інформація про те, що Саша Мамаєва схудла за допомогою жуйки DietGum, – дійсно правда.

– Розкажіть про результати докладніше.

– Я не покладала особливі надії на цей продукт. Просто користувалася жуйками кілька разів в день. Але вже приблизно через півтора тижні я зустрілася з подругою, яку не бачила близько місяця. І вона помітила, що в мене непогано схудло обличчя, руки і талія. Прийшовши додому, я взвесилась… Виявилося, що пішло 8,5 кг!

– Приголомшливо! Що ж було далі?

– Я вирішила не зупинятися на досягнутому результаті. Через місяць я втратила 20 кг. тобто, я стала стрункішою, ніж до зйомок у «Физруке»!

Корисна інформація

Напевно, наших читачів цікавить, застосовувала чи Саша з «Фізрука» додаткові методи для зниження ваги. Також багато запитують, займалася вона спортом. Ви напевно здивуєтеся, але Поліна Гренц схудла без будь-яких зусиль!

– Невже Вам не довелося обмежувати себе в харчуванні?

– Ні в якому разі. За час дієт я зіпсувала шлунок і нервову систему. Так що віднині я не буду знущатися над власним організмом. Їм, що хочу, коли хочу.

– Деякі кажуть, що Мамаєва схудла завдяки виснажливим заняттям спортом…

– Я б із задоволенням розпочала знову відвідувати спортивний зал, але на це немає часу. Зйомки серіалу продовжуються, до того ж, потрібно приділяти належну увагу навчанню. Так що це необґрунтовані чутки.

– Що Ви порадите читачам нашого сайту?

– Не варто мучити себе голодними дієтами і величезними фізичними навантаженнями. Не вірите, що Саня Мамаєва схудла за допомогою жуйки DietGum? Переконайтеся в цьому на особистому досвіді. Засіб не тільки ефективно, але й корисно для вашого організму. Просто жуйте жуйку перед кожним прийомом їжі і насолоджуйтеся життям!

Склад жуйки Diet Gum

Завдяки яким компонентам Мамаєва схудла на 20 кг?

  • Екстракт ягід годжі і асаї. З допомогою цих популярних продуктів Актриса з «Фізрука» змогла прискорити обмін речовин в організмі і позбутися від підвищеного апетиту. Закріпити результат вдається завдяки зеленому кави, який входить до складу жуйок.
  • Африканський манго. Завдяки цьому компоненту Поліна Гренц схудла без шкоди для організму. Манго містить всі необхідні вітаміни і мінерали.
  • Гарцинія Камбоджійська і зелений кава запобігає утворенню жиру і зменшує відчуття голоду.

Цілий комплекс корисних речовин набагато швидше засвоюється організмом саме у вигляді жувальної гумки. Саме тому Поліна Гренц змогла домогтися приголомшливих результатів всього за 1 місяць!

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *