Ці неймовірні квіти

Ці неймовірні квіти

Квіти супроводжують життя людини і у свята, і в будні. Погодьтеся, що без них нам було б нудно та незатишно. З гарними букетами зустрічають новонародженого під час виписки з пологового будинку, їх дарують на кожен день народження, з квітів компонують оригінальні весільні композиції. Без них не обходяться і жалобні заходи, проводжаючи людину в останню путь.

І варто сказати, що така увага до цих рослин виникла ще з давніх-давен. У Стародавній Греції квітам приписували божественне походження. Індуси вважали їх найкращим подарунком шановній людині. По всьому світу можна зібрати величезну кількість цікавих фактів, пов’язаних із цими ніжними та тендітними дарами природи.

Ми поспілкувалися із флористами служби доставки квітів у Кропивницькому, щоб поділитись з вами захоплюючими фактами зі світу рослин.

Цікаве про квіти

Орхідеї. На сьогоднішній день орхідеями вже нікого не здивуєш. Але мало хто знає, що вони росли ще в доісторичні часи, будучи, по суті, ровесницями динозаврів. Зразковий «вік» орхідей – близько 145 мільйонів років.

Тюльпани. Ця квітка сприймається багатьма як найбільш бюджетна за ціною. А тим часом, у 17 столітті в Голландії його цибулини продавалися за божевільною ціною. За кілька таких рослин на той час можна було купити величезний будинок у престижному районі.

тюльпаны красивые

Троянди. Про цю квітку створено неймовірну кількість міфів та легенд. Якщо зібрати їх усі воєдино для публікації книги, то тоді видавцеві доведеться випускати цілий багатотомник.

розы нежные

Гладіолуси. Назву цій благородній і гордій квітці подарував Пліній Старший – письменник часів Стародавнього Риму. Вже тоді він побачив, що рослина дуже схожа на зброю гладіаторів. До речі, у перекладі слово Gladius означає меч.

Скільки всього цікавого і навіть казкового таять у собі квіти. Ці гарні та ніжні створіння люди у всі часи любили, цінували та плекали. При цьому скарбничку знань про них за бажанням кожен може поповнювати регулярно.

А зараз запрошуємо вас відвідати квітковий інтернет-магазин «Роза Кір» з доставкою у Кропивницькому та по області https://roza.kirovograd.ua/ Там ви гарантовано знайдете той букет, що задумали.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *