Зарплати лікарів зросли у чотири рази завдяки медичній реформі

На думку представника уряду, зарплати відчутно зросли навіть у молодшого медперсоналу.

В результаті запущеної урядом реформи фінансування системи охорони здоров'я, заробітна плата лікарів та інших медичних працівників зросла в 4-4,5 рази. Цьому сприяв перехід на модель фінансування медичних послуг «гроші йдуть за людиною», інформує Ukr.Media.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає його прес-служба.

Він зазначив, що крім зростання доходів лікарів, внаслідок змін також має покращитися і якість наданих медичних послуг населенню, оскільки лікар зацікавлений у зростанні кількості пацієнтів.

«Ми більше не фінансуємо стіни і приміщення, ми фінансуємо людину — пацієнта і лікаря», — зазначив Розенко.

Представник уряду додав, що реформа позначилася на зарплатах лікарів навіть у регіонах. Зокрема молодший медичний персонал місцевої поліклініки в будь-якій області країни тепер отримує зарплату в два рази більшу, ніж до змін (зарплати збільшилися з 4,5 до 9 тисяч гривень).

За його словами, сімейні лікарі з великою кількістю пацієнтів, які підписали декларації, з початку 2019 року мають зарплату приблизно до 18-20 тисяч гривень.

«Фактично, в 4 — 4,5 рази зросла зарплата медичних працівників у результаті реформи системи охорони здоров'я», — сказав він.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.