Уляна Супрун розповіла, чому не святкує 8 березня

Націоналістичні цінності Супрун можливо не дозволяють усвідомити, що в Україні це свято на побутовому рівні стало днем поваги до всіх жінок.

Виконуюча обов'язки голови Міністерства охорони здоров'я України Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook розповіла, чому не приймає привітань у Міжнародний жіночий день, 8 березня, інформує Ukr.Media.

На думку Супрун, 8 березня перетворилося в день, коли в усьому світі масово згадують про права жінок та необхідності їх захисту. Чиновниця наголосила, що подарунки у вигляді квітів та цукерок або підкреслене виявлення особливої уваги і турботи 8 березня ніяк не допоможуть в боротьбі за права жінок. На її думку, це, навпаки, тільки відкидає назад всі успіхи, яких вдалося досягти за час багаторічної боротьби за гендерну рівність.

Супрун нагадала, що такі проблеми, як рівна оплата праці між чоловіками і жінками в інформаційному просторі залишаються актуальними у світлі боротьби за права жінок. У таких випадках публічні жінки цікавлять медіа в першу чергу через зачіски, сукні та взуття, а потім вже як діячі, що мають конкретні результати роботи.

8 березня святкують в усьому світі як день захисту жіночих прав. В Україні ж це свято на побутовому рівні стало днем поваги до всіх жінок.

І така трансформація чомусь ображає представників влади, які поділяють націоналістичні цінності. Але ось образити мільйони українок і скасувати улюблене ними свято вони поки не наважуються. Мабуть, боячись розгубити залишки легітимності в очах народу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *