У Миколаєві презентували обладнання для пластичної хірургії

У Миколаєві презентували нове медобладнання на мільйон гривень, придбане коштом міста, для відділення пластичної та реконструктивної хірургії у міській лікарні №4.

Про це повідомили у відділі інформаційного забезпечення міськради.

«У Миколаєві презентували нове медичне обладнання, придбане для відділення пластичної та реконструктивної хірургії у міській лікарні №4. На загальну суму 1 млн грн вдалося придбати два сучасні операційні столи, апарат високочастотний електрохірургічний, шафу медичну з бактерицидною лампою, радіохвильовий електрокоагулятор, візок для перевезення хворих, камеру для зберігання стерильного медичного інструменту», – йдеться у повідомленні.

Там також зазначається, що останній раз обладнання закуповували кілька десятків років тому.

Відділення пластичної та реконструктивної хірургії є одним з провідних спеціалізованих мікрохірургічних центрів країни. Миколаївські лікарі володіють сучасними методиками пластики нервів, судин, м'яких тканин. Фахівці несуть цілодобову службу з надання екстреної хірургічної допомоги жителям міста і області з ушкодженнями сухожиль, периферичних нервів, судин, при травматичних ампутаціях кінцівок і їх сегментів, відкритих переломах кісток кисті, передпліччя, гомілки і стопи.

Наступного року відділенню виповнюється 30 років.

У Миколаєві презентували медобладнання для пластичної та реконструктивної хірургії/Фото: Миколаївська міськрада

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *