У Криму окупанти не пустили адвоката Семедляєва до повторно арештованого Курбедінова

Адвокатові Едему Семедляєву не вдалося відвідати свого колегу Еміля Курбедінова, повторно заарештованого за пост 5-річної давності. Розмова відбулася телефоном.

Про це повідомляє Кримська солідарність на своїй сторінці у Facebook.

 «Хотів відвідати свого брата й колегу. Проте у суботу та неділю ні адвокатів, ні відвідувачів не пускають. Вдалося поговорити з ним тільки телефоном. Почуває себе нормально й передає всім великий селям(вітання). Попросив тільки сигарети й чисту воду. Я йому відразу передав. Було багато запитань до нього, але не хотів це обговорювати телефоном», – розповів Семедляєв. 

За словами адвоката, він планує відвідати Курбедінова у понеділок. 

Семедляєв розповів, що його колега утримується у спецприймальному відділенні для адміністративно затриманих. Скільки осіб з ним у камері – поки що не знає, але умови утримання задовільні.

Семедляєв сьогодні вранці спробував відвідати у спецприймальному відділенні адвоката Курбедінова, що повторно відбуває адміністративний арешт за один і той же пост 5-річної давності. Але, за словами його колег, це абсолютно формальна причина затримання. Силові структури хочуть зробити тиск на його професійну й правозахисну діяльність.

Як повідомляв Укрінформ, у п'ятницю, 7 грудня в окупованому Криму Київський районний "суд" Сімферополя засудив адвоката Еміля Курбедінова до п'яти діб адміністративного арешту.

6 грудня Курбедінова у Сімферополі затримали співробітники російського Центру з протидії екстремізму. Йому інкримінують ст.20.3 КОАП(пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики чи символіки, атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики чи символіки, пропаганду або публічну демонстрацію яких заборонено федеральними законами). Звинувачення грунтуються на фотографії у Facebook, яку Курбедінов розмістив у 2013 році.

Читайте також: Захист Курбедінова подав апеляцію на арешт

26 січня 2017 року співробітники ЦПЕ вже затримували Курбедінова, інкримінуючи ту ж статтю, і проводили обшуки в його офісі й будинку. Тоді адвоката заарештували на 10 діб за ту ж фотографію, тільки розміщену у соцмережі Вконтакті.

6 листопада співробітник так званої прокуратури Криму у супроводі працівників ЦПЕ вручив Курбедінову застереження "про неприпустимість екстремістської діяльності".

Фото: Кримська солідарність, Фейсбук

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *