Виявляється зменшити фізичну біль можуть прості обійми

Як саме прості обійми можуть вплинути на організм людини?

Хто не любить обійматися? Обійми — це найінтимніша форма демонстрації турботи про когось. Відчуття, які ми відчуваємо в теплих обіймах своєї коханої людини, безсумнівно, одне з кращих в світі. Однак, крім приємних емоцій, обійми можуть позитивно впливати і на стан здоров'я. Сьогодні ви дізнаєтеся, як саме прості обійми можуть вплинути на організм, інформує Ukr.Media.

Боротьба зі стресом

Коли нас обіймають близькі люди, ми відразу ж відчуваємо себе в цілості й схоронності. Вся справа в тому, що при тісному контакті з дорогими серцю людьми в організмі починається процес вироблення окситоцину — гормону гарного самопочуття. Це допомагає людині заспокоїтися і легше перенести стресову ситуацію.

Зменшення болю

Як у випадку зі стресом, окситоцин, який виділяється при обіймах, здатний фактично блокувати больові сигнали.

Зближення з людиною

Згадайте, як мами тримають своїх дітей. Вони міцно притискають їх до грудей, таким чином, це зближує їх і між ними утворюється міцний зв'язок. Точно за таким принципом можна зблизитися з вашою коханою людиною. Просто обнімайтесь!

Міцний сон

Повноцінний сон дуже важливий для людини. Але часом тривожні думки про майбутні дні або інші турботи не дають нам можливість швидко заснути і заспокоїтися. Обійми з близькою людиною допоможуть вирішити цю проблему. При цьому не важливо скільки часу ви обіймалися -10 хвилин або всю ніч, ефект буде однаковим.

Відмінне самопочуття малюка

Обійми з мамою або татом допоможуть дитині краще спати і відчувати себе щасливою. Більш того, ця проста дія знизить ризик зараження якоюсь інфекцією.

Відчуття щастя

Під час обіймів починає активно вироблятися серотонін — гормон щастя, бо безтурботна посмішка на обличчі може бути не тільки у малюка після обіймів, але і у будь-якої дорослої людини.

Зміцнення імунітету

І остання на сьогодні перевага обіймів — зміцнення імунної системи. Це відбувається завдяки тому, що людина краще спить і менше піддається стресу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.