Вчені з&#039ясували, що негативні емоції викликають хвороби тіла

Кожна емоція — причина конкретного захворювання.

Емоції — це психофізичні реакції, які протікають у нервовій системі. А нервова система контролює всі процеси в тілі. Тому негативні емоції викликають хвороби тіла, так як позначаються на обширному рівні організму. Емоція — це не тільки психічне переживання, адже вони викликають і відповідні фізіологічні реакції, інформує Ukr.Media.

Смуток

Події, які ми розглядаємо, як несприятливі, часто стають причиною пригніченого настрою і стану смутку. Коли людина постійно сумує, у неї в організмі підвищується рівень гормону стресу кортизолу, а кортизол впливає на рівень цукру в крові. Падіння рівня глюкози викликає проблеми з артеріальним тиском, що стає причиною нудоти і запаморочення, безсоння, хронічних головних болів і втрати апетиту. Як наслідок, виникає і суттєва втрата ваги. Або ж надмірний набір зайвих кілограмів, якщо ви звикли «заїдати» свої проблеми.

Страх

Страх — найбільш руйнівна емоція. Він буквально знищує організм зсередини. Негативні емоції викликають хвороби тіла, так як всі супроводжуються станом стресу. А страх — найсильніша з них. Крім інших проблем, виникає депресія і панічні атаки, розлад сну і апетиту.

Злість

Гнів і злість — це теж сильний стрес для організму. Проблеми часто виникають з-за того, що ми не контролюємо свій гнів, намагаємося його придушувати, не усвідомлюємо його і не виявляємо, а він продовжує спалювати нас зсередини. Це стає причиною проблем з ШКТ, гастритом, печією, а також викликає проблеми з серцем, а часом навіть і вади серця.

Заздрість і образа

Заздрість виникає тоді, коли ми бачимо лише позитивні сторони життя іншої людини і не замислюємося, з якими труднощами вона стикається. Нам хочеться так само, але ми відчуваємо, що не зможемо. Тому і починаємо заздрити і злитися, що в іншого щось є, а у нас немає. Заздрість викликає тахікардію, гіпертонію, позначається на роботі травного тракту і істотно знижує імунітет.

Те ж саме стосується і образи. Тільки образа може з'їдати нас зсередини дуже довго, немов вічно тліючий вогник.

Радість

Як не дивно, але радість теж часом, хоч і рідко, стає причиною проблем зі здоров'ям. Виявляється, не тільки негативні емоції викликають хвороби, але і надмірні позитивні. Наприклад, гострий ейфорійний стан радості, що в психології називається, гіпертимія, є одним з маніакальних симптомів і впливає на організм так само, як і стрес. Неконтрольований підйом радості викликає проблеми з серцево-судинною системою, а після такого підйому часто виникає відчуття пригніченості і спустошеності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *