Вчені виявили, що зменшити ризик розвитку онкології можна за допомогою переривчастого голодування

Переривчасте голодування є профілактикою раку.

Переривчасте голодування давно досліджується вченими, як фактор, що зберігає здоров'я і продовжує життя. Чергове дослідження вчених з Медичної школи Каліфорнійського університету у Сан-Дієго показало, що відмова від приймання їжі лише на вісім годин — може знизити ріст і розвиток ракових клітин грудей у гризунів. Матеріалами дослідження на дану тему поділилося видання Nature Communications, інформує Ukr.Media.

Під час проведення дослідження вчені помітили, що застосування переривчастого голодування здатне поліпшити показники метаболізму і циркадних ритмів у лабораторних гризунів. Для дослідження вчені взяли мишей з постменопаузальним раком молочної залози, з таким обтяжливим фактором, як ожиріння.

Усі миші були розділені на три групи. Кожна група гризунів мала свій режим харчування: перша група могла харчуватися 24 години, друга — тільки вночі протягом 8 годин (час найвищої активності цих звірків), третя група гризунів могла харчуватися також цілодобово, але їжа була з низьким вмістом жиру.

"Підсумки експерименту показали поліпшення обмінних процесів, зниження ризику розвитку пухлини, а також подальшого метастазування у мишей з другої групи. Ми вважаємо, що цей метод може бути надалі використаний для попередження розвитку раку грудей, а також придушення росту ракових клітин", — поділився автор дослідження доктор Манасі Дас, науковий співробітник лабораторії Вебстера.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *