Супрун розповіла, чому не можна зловживати антибактеріальними миючими засобами

Потрібно бути обережними при застосуванні засобів з антибактеріальним ефектом.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун рекомендує бути обережними при застосуванні засобів з антибактеріальним ефектом. Про це вона повідомила у себе в Facebook, інформує Ukr.Media.

«Варто бути обережними при застосуванні засобів з антибактеріальним ефектом. Адже коли ми вбиваємо слабкі мікроорганізми, то на їх місці обов'язково оселяться сильніші і агресивніші. Це меншою мірою стосується звичайних миючих засобів без антибактеріальної дії, які просто фізично ретельно відмивають поверхню, ніж звичайна вода», — зазначила Супрун.

Вона уточнила, що за фактом всі миючі засоби містять антимікробні компоненти, просто в одних випадках їх додають для активної дії, а в інших випадках це консерванти — їх використовують для зберігання самого миючого засобу.

«Мікроби неймовірно швидко пристосовуються. Приміром, модифікують ліпідний шар своїх мембран, утворюють капсули або синтезують ферменти для знешкодження ворожої речовини», — уточнила Супрун.

За її словами, при використанні миючих засобів та дезінфектантів необхідно враховувати, що забагато миючих засобів у побуті можуть діяти як подразники і самі по собі викликати алергії.

«Для формування міцного імунітету у дітей необхідний контакт з непатогенними бактеріями. Це, у свою чергу, ефективна профілактика виникнення алергій», — уточнила Супрун.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *