Сучасні вчені виділяють «п’ятірку» найбільш корисних у світі горіхів

Які горіхи найкорисніші для людини.

Горіхи — це просто неймовірно важливий подарунок від природи, який не лише володіє неймовірним смаком, але і містить безліч корисних речовин вкрай необхідних для людського організму. Крім того, горіхи сприяють хорошій роботі мозку, тим самим покращуючи його сприйняття і пам'ять. Ну і, звичайно ж, вони роблять наше життя кращим, бо в поєднанні з солодощами та іншими стравами вони утворюють справжній феєрверк смаків, інформує Ukr.Media.

Існує десятки різновидів горіхів, але тільки 5 з них вважаються найбільш корисними для людського організму.

Фундук

Фундук, або як його ще називають, ломбардний горіх популярний не лише завдяки своєму чудовому смаку, але і особливим властивостям. Часте вживання фундука дозволяє запобігти серцево-судинним захворюванням. Крім цього, даний горішок прекрасно виступає в якості профілактики ракових захворювань, бо в його складі є досить важлива речовина під назвою паклітаксел. Для більшого ефекту рекомендується вживати їх у сирому вигляді.

Волоський горіх

Ще Гіппократ і Авіценна говорили про неймовірні цілющі властивості волоського горіха і його листя. Його також називають деревом життя, бо у своєму складі він зберігає масу корисних речовин, які ще в Стародавні часи могли поставити на ноги хвору людину, можливо, сам Платон ще лікувався відваром з листя приготовленого Гіппократом спеціально для нього. Він містить велику кількість йоду, який необхідний при проблемах з щитовидною залозою. Допомагає при хворобах серця, виснаженні, а також допомагає заспокоювати нерви і приводити в порядок всю систему. Шкаралупа ж є відмінним засобом для виведення токсинів з організму.

Мигдаль

Мигдаль, в складі якого є кальцій, фосфор, залізо і калій сприяє поліпшенню кісткової системи, а також допомагає при безсонні, тим самим покращуючи якість сну, є незамінним продуктом в життєдіяльності людини. Правда, вживати його потрібно обережно, оскільки він може не засвоюватися організмом.

Бразильський горіх

Бразильський горіх — це просто мрія будь-якої жінки, адже в його склад входить селен, що сприяє уповільненню процесу старіння. Він не лише корисний, але і при цьому вельми смачний, що змушує всіх гурманів світу найчастіше використовувати його у своїх кулінарних шедеврах.

Арахіс

Арахіс має близько 70 різновидів і кожен з них може похвалитися своїми корисними властивостями. Він виступає як профілактичний засіб при захворюваннях серця, виникненні ракових клітин і проблемах зі шлунком. Заспокоює нервову систему і сприяє поліпшенню зору, слуху і пам'яті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *