Стресові ситуації на роботі: 5 корисних способів, які допоможуть заспокоїтися

Не завжди робочі будні проходять легко і безпроблемно. Іноді, робочий ритм призводить до стресового стану, який може нашкодити організму.

Як можна зняти стрес, працюючи в офісі?

№1. Стрес змушує м'язи шлунка скорочуватися, створюючи напругу у всьому тілі. Тому буде корисним перейти зі звичайного чаю і кави на трав'яні відвари. Наприклад, ромашка і імбир допоможуть заспокоїти травну систему, а лаванда допоможе заспокоїтися, інформує Ukr.Media.

№2. У стресовому стані корисно практикувати дихальну гімнастику. Потрібно зробити кілька повільних, глибоких вдихів через ніс, видихнути через рот. Це допомагає розслабити м'язи і освіжити голову.

№3. Для комфортної та продуктивної роботи, потрібно робити короткі перерви. Для цього можна поспілкуватися з колегами про щось не пов'язане з роботою чи просто вийти на свіже повітря.

№4. Потрібно вміти зупинятися. Це значить, якщо вам пропонують нове відповідальне завдання, то необхідно зрозуміти, чи під силу воно вам. Може буде правильно, щоб його виконав інший працівник.

№5. Велика частина робочого часу — це сидяче положення, яке змушує напружувати м'язи шиї і спини. Щоб запобігти стресовому стану, потрібно робити нескладну гімнастику, не встаючи з робочого місця. Наприклад, кругові рухи плечима або нахили в бік спини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.