Сніданок рятує від серцевого нападу — вчені

Фахівці назвали несподівані наслідки пропуску ранкового вживання їжі, а також їжі на ніч.

У бразильському Державному університеті Сан-Паулу вчені дізналися, що люди, які пропускають сніданок і ті, хто вживає їжу перед сном, ризикують померти від серцевого нападу. Про це повідомляє MedicalXpress.

Фахівці провели опитування серед 113 пацієнтів у віці близько 60 років, які пережили інфаркт міокарда. Також у них спостерігався підйом сегмента ST електрокардіограми (STEMI).

Виявилося, що 58% опитаних регулярно пропускали ранковий прийом їжі, їли перед сном 51%, а 41% добровольців мали обидві звички. Виявилося, що в останньої групи ризик смерті від повторного інфаркту та стенокардії протягом 30 днів після першого нападу був у 4-5 разів вищим.

Вчені наголошують, що регулярне харчування є одним із способів запобігти інфаркту і поліпшити стан хворого після нього. Дослідники нагадують, що перерва між вечерею і сном має бути не менше двох годин, а в сніданок повинні входити молочні продукти, вуглеводи і фрукти.

Раніше повідомлялося, що була названа нова смертельна небезпека світла від смартфона. Також повідомлялося, що вперше в світі вчені надрукували «живе» серце.

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *