Речі щоденного використання, які значно знижують імунітет верхніх дихальних шляхів

Як вберегтися від хвороботворних бактерій.

Саме зараз такий період, коли різні штами грипу на піку своєї активності. Не малу роль у профілактиці будь-якого типу грипу відіграє підвищення місцевого імунітету. ГРВІ та грип, найчастіше, поширюються повітряно-крапельним шляхом, а тому саме ротоглотка і носоглотка приймають на себе основний удар, інформує Ukr.Media.

А які повсякденні "ритуали" здійснюють люди, тим самим знижуючи імунітет верхніх дихальних шляхів?

Грошові купюри, гаманець

Найбільш брудна річ на планеті — це грошова купюра. Не монети, а саме паперові банкноти, на яких може накопичуватися до мільйона різних бактерій. Тільки вдумайтеся: вірус грипу, який потрапляє на грошову купюру разом з виділеннями хворого, може існувати на папері до сімнадцяти днів. Ймовірність захворіти від грошей дуже маленька, однак, чіпаючи гроші не помивши руки, торкаючись рота або носа, людина примушує свій імунітет працювати з триразовим зусиллям. Мийте руки з милом, не чіпайте брудними руками обличчя.

Телефони, планшети, ноутбуки

Саме на гаджетах скупчується величезна кількість бактерій. Порада: щодня обробляйте поверхню гаджетів антибактеріальними засобами, можна вологими серветками. Якщо є можливість — не використовуйте чужі мобільні комп'ютери, і не їжте за чужими ноутбуками.

Хустинки і кишені

Ось де справжній розсадник інфекції! Тканинні хустинки потрібно прати після щоденного використання, а то і після кожного витирання носа. Якщо носити таку хустинку в кишені не один день, на ній накопичиться велика кількість бактерій. Краще користуватися одноразовими паперовими хусточками.

Ключі, ручки дверей

Приходячи з вулиці, першим ділом помийте руки. Адже на дверних ручках у громадських місцях залишається незліченна кількість мікробів, багато з них — хвороботворні.

Марлеві пов'язки

Її потрібно міняти кожні 2-3 години, в іншому разі носіння такої пов'язки взагалі марне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *