Пізня вечеря може викликати серцево-судинні захворювання і діабет

Виявляється, пізні прийоми їжі дуже небезпечні для здоров&#039я, так як впливають на розвиток деяких хвороб.

Фахівці вивчили взаємозв'язок між розвитком таких хвороб, як діабет, ожиріння і гіпертонія, і часом прийому їжі, інформує Ukr.Media.

Група вчених з Американської кардіологічної асоціації прийшла до висновку, що пізні прийоми їжі можуть викликати серцево-судинні захворювання і діабет з-за порушення біологічних ритмів людини. Результати дослідження опубліковані на порталі LiveScience.

Експеримент ґрунтувався на результаті медичних обстежень більш ніж 12,7 тисячі латиноамериканців у віці від 18 до 76 років, під час якого медики зіставляли стан їх здоров'я і час прийому їжі протягом двох днів.

Під час дослідження було виявлено, що випробовувані, які третину і більше їжі вживали після 18.00, мали більш високий рівень цукру та інсуліну в крові, а також підвищений тиск порівняно з тими, хто вживав більшу частину їжі до шести годин вечора.

При цьому любителі пізніх прийомів їжі опинилися на 19% більше схильні до розвитку переддіабетичного стану і на 23% більше схильні до розвитку гіпертонії.

На думку провідного автора дослідження Нур Макарем, порушення біологічних ритмів людини з-за неправильного способу життя призводить до проблем з обміном речовин і збільшує ризик хронічних захворювань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *