Пальмінг для очей. Вже через тиждень ви станете бачити краще

Вона є дуже давньою і належить йогам. Вправу "пальмінг для очей" слід виконувати кожен раз, коли ви відчуваєте напругу в очах або коли просто про щось мрієте або уявляєте. На перший погляд, пальмінг для очей — дуже проста вправа, яка не вимагає ніяких зусиль. Однак можуть виникнути проблеми при її виконанні, особливо це стосується психологічної частини пальмінга, інформує Ukr.Media.

Виявляється у кожного органу, кожної частини тіла є своя енергетика. Проблемні органи мають слабке біополе, а сильні — навпаки. Тепер давайте подивимося на свої руки. Так! Так там виявляється найсильніше біополе, яке в рази перевершує біополе на інших ділянках тіла.

Отже, докладна інструкція пальмінга для очей:

Настрій

Знову? — Скажете ви. Так! Знову настрій. Зрозумійте для чого вам хороший зір, що він вам дасть? Уявіть, як ви гордо топчите ногами свої окуляри перед рідними. Все що завгодно, аби це викликало в вас порив!

Сильно розітріть руки один об одну, поки не відчуєте тепло. Це потрібно для того, щоб енергія рук стала сильнішою.

Прикладіть руки до очей наступним чином: центр долонь спрямований на очі, а самі долоні перехрещуються одна на інший в центрі чола. Долоні прямі, необхідно щоб центр долонь якомога ближче виявився у ваших вічок. В ідеалі, якщо ви можете долоню полоскотати своїми віями. Важливо щоб світло не проникало за долоні.

Покладіть лікті собі на коліна, або на стіл. Потрібна опора, в повітрі руки не тримайте, це викличе їх напругу і буде вас відволікати.

Якщо у вас залишилися так звані білі плями, це означає, що очам потрібно дати розслабитися. Уявіть, що ви зафарбовуєте їх чорною фарбою, або кладете чорне покривало.

Кайфуйте!

У прямому сенсі, розслабтеся, отримуйте задоволення, подумайте про найприємніший момент в житті, фантазуйте, мрійте. Загалом, зробіть все, щоб відчути задоволення. У такому стані перебувайте якомога довше. Обмежень за часом немає. Зможете п'ять хвилин просидіти — відмінно, десять — чудово. Чим більше — тим краще.

Плавно приберіть руки від очей і повільно розкрийте їх. Все!

Якщо все зробили правильно, то вже після першого пальмінга зможете відчути ефект: фарби стали більш насиченими, зображення більш чітке. І це не дивно: очі м'язів розслабилися, а ті, що були слабкими — прийшли в тонус. В ідеалі робити пальмінг якомога частіше, але особливо ефективний він буде перед прийманням їжі, а також після фізичного навантаження на очі. Просидів біля комп'ютера годину — зроби хоча б на одну хвилину пальмінг. Ефект посилиться, якщо ви будете робити його після гімнастики для очей.

Ну і наостанок. Дисципліна. Дотримуйтесь її. Це ж для вас родимих, а не для когось. Так що візьміть собі за правило сидіти в пальмінгу певний час кожен день. Вже через тиждень завзятості і праці доведеться змінити окуляри на слабші. Пальмінг для очей дуже корисний, це одна з основних вправ в боротьбі за хороший зір!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *