Всі дослідження в медичній практиці, незважаючи на їх зашкалює численність, можна розділити на 2 базових сегмента: по-перше, це візуальна діагностика, яка заснована на інструментальних методах і, по-друге, лабораторна діагностика. Остання в своєму арсеналі має методи лабораторних досліджень крові або ж інших біологічних матеріалів. Здійснюється лабораторна діагностика в декількох напрямках: це загальна гематологія і біохімія, імунологія і цитологія, мікробіологія і молекулярна генетика.
Лабораторна діагностика
Лабораторна діагностика – найважливіший індикатор в медицині. Це індикатор точності і правильності початкового діагнозу. Крім того, це індикатор, вірніше, провідний контролюючий фактор проводиться пацієнту лікування.
За статистикою, лабораторна діагностика поставляє практичній охороні здоров’я приблизно 80% обсягу всієї об’єктивної діагностичної інформації. З цього сам собою напрошується вибір, що для підвищення ефективності та діагностики, і лікування захворювань оснащення клініко-діагностичної лабораторії повинно знаходитися на найвищому рівні. А з цього у свою чергу постає інше висновок: кожному керівнику клініко-діагностичної лабораторії необхідно підійти до закупівлі обладнання найсерйознішим чином. Оснащення клініко діагностичної лабораторії зможе допомогти компанія Інтермедика Україна. Тут не тільки допоможуть професійно підібрати і змонтувати необхідне обладнання, але і візьмуть на сервісне обслуговування. Але для початку необхідно визначити пріоритетні напрямки роботи лабораторії.
Основними підрозділами класичної клінічної лабораторії є:
1. Клініко-гематологічний – це цілий спектр гематологічних та інших загально-клінічні дослідження. Наприклад, таке необхідне і важливе, як визначення рівня вмісту онкомаркерів в сироватці. Це дослідження дозволяє виявити онкологічне захворювання будь-якої локалізації на доклінічній стадії, т. Е. Тоді, коли зміни в організмі мінімальні і лікування дає чудові результати.
2. Біохімічний – цей підрозділ клінічної лабораторії зайнятий оцінкою всіх видів обміну і вивченням функцій органів і систем – проводиться широке дослідження ферментів, а також змісту важливих в діагностичному плані хімічних речовин.
3. Цитологічний підрозділ займається цитологическими дослідженнями пунктатов пухлин всіх локалізацій, а також іншими цитологическими дослідженнями, наприклад, дослідженнями на статевий хроматин.
4. У мікробіологічному «відсіку» клінічної лабораторії займаються збудниками бактеріальних інфекцій і вирішенням завдань санітарної бактеріології. Визначення складу флори, а також чутливості до антибактеріальних препаратів різного біологічного матеріалу (мокротиння та ранового, плеврального ексудату та інше).
5. іммуногематологіческіх блок робіт в клінічній лабораторії включає в себе цілу гаму складних досліджень, наприклад, аналіз на групову і резус-приналежності, коли використовуються спеціальні гелеві карти.
В особливі підрозділи діяльності клініко-діагностичної лабораторії можна виділити і інші області її роботи. Наприклад, часто відокремлюється експрес-лабораторія. Вона являє собою термінові дослідження, виконані «по cito». Іноді в окремий блок виносять і дослідження системи згортання крові (активований частковий тромбопластиновий час, міжнародне нормалізоване відношення, фібриноген та інши показники).
Три кити в оснащенні клініко діагностичної лабораторії
Отже, виділивши базові пріоритети в оснащенні клінічної лабораторії, можна приступати до практичної реалізації процесу створення ідеально (або практично ідеально) укомплектованої лабораторії. Робота повинна повномасштабно проводитися відразу в трьох взаємодоповнюючих напрямках, по трьом найважливішим векторах.
Такими китами, що тримають на собі роботу всієї лабораторії, є: апаратне оснащення, посуд і витратні матеріали. Відразу вам повідомляємо, що у нас на сайті ви знайдете в самому широкому асортименті і те, і інше, і третє. Крім того, у нас є і величезний вибір лабораторних меблів, зручною і функціональною. Так що, в “
Інтермедика Україна” ви знайдете абсолютно все, що шукаєте. А якщо ви поки навіть не знаєте, що саме треба шукати, то консультанти компанії допоможуть накидати план покупки необхідного для забезпечення якісного функціонування вашої лабораторії.
В компанії “Інтермедика Україна” ведаться своєрідний моніторинг всієї, що з’являється на ринку продукції для клінічних лабораторій. Консультанти запропонувати вже сьогодні все те, що ще вчора було сверхінноваціонной розробкою. Тому ви зможете «одягнути свою лабораторію з ніг до голови», т.е. оснастити повністю в одному місці.
Компанія “Інтермедика Україна” пропонує якісну, минулий всі необхідні тести і обов’язково має сертифікати апаратуру:
- Гематологічні аналізатори. Прилади призначені для здійснення якісних і кількісних досліджень крові. Сучасна автоматизована техніка може забезпечити обробку декількох десятків зразків за годину, а також зберігати результати тестів для подальшого вивчення і роздруківки.
- Біохімічні аналізатори. Даний тип приладів призначений для проведення великої кількості хімічних досліджень з використанням комп’ютерних, механічних і оптичних технологій. В допомогою біохімічних аналізаторів визначають ферменти, ліпіди, електроліти, субстрати.
- Аналізатори електролітів і газів крові. Дане мед обладнання (Київ) призначено для комплексного аналізу крові, результати якого дозволяють поставити точний діагноз. У нашому каталозі ви можете знайти продукцію виробництва OPTI Medical Systems. Портативні аналізатори від американського бренду працюють на основі принципу оптичного відображення і флуоресціюючих датчиків. Прилади активно використовуються в операційних і в невідкладної допомоги для виконання експрес-тестів.
- Аналізатори сечі. У нас ви можете придбати портативні і стаціонарні прилади відмінної якості. Вони дозволяють отримати повну картину про наявність та кількість в сечі білка, кетонів, глюкози, нітридів, крові, лейкоцитів і інших речовин.
- Прилади для імунноферментний аналізу. Використовуються для якісного і кількісного визначення вірусів, макромолекул та ін.
- Коагулометри. У нас ви можете придбати обладнання виробництва High Technology Inc. Воно призначене для проведення клінічної діагностики порушень гемостазу.
- Дозатори. Автоматичні піпетки дозволяють забезпечити точний обсяг для забору і дозування рідин.
- Портативні ультразвукові сканери.