Небезпечні симптоми преддіабету

Багато людей вважають, що зможуть розпізнати симптоми серйозного захворювання.

Але факт залишається фактом: приблизно кожен третій дорослий житель розвинених країн ризикує в найближчі роки стати діабетиком, але 90% з них взагалі про це і не підозрюють! Ось що важливо знати про цей стан:

Що таке преддіабет?

Найпростіше описати його так: в цьому стані рівень цукру в крові підвищений, але не настільки, щоб діагностувати діабет. Нормальний рівень цукру у дорослому віці не перевищує 5.9. При показаннях від 5.7 до 6.4 за останні три місяці — преддіабет, вище — справжній діабет, інформує UkrMedia.

Ознаки преддіабета

На жаль, в цьому стані може не бути взагалі ніяких симптомів! Саме тому так важливо заміряти рівень цукру. Але якщо вони є — ось за якими ознаками можна здогадатися, що здоров'я не в порядку.

Набір кількох зайвих кілограмів

Саме по собі це не є ознакою діабету. Але якщо жир відкладається в ділянці живота, організм може стати резистентним до інсуліну. Підшлункова залоза змушена виробляти все більше інсуліну, що погано позначається на роботі всього організму.

Проблеми зі шкірою

Зміна кольору або поява дрібних фібром — погана ознака, особливо якщо вони з'являються на плечах або спині.

Ти їж багато солодкого

І справа не тільки в цукерках як таких. Хліб, рис, макарони, картопля теж можуть впливати на вагу і рівень цукру в крові.

Ти мало рухаєшся

Фізична активність допомагає організму ефективніше використовувати інсулін, підтримувати нормальну вагу — і тим самим знижувати ризик діабету.

У тебе були проблеми з рівнем цукру в минулому

Наприклад, під час вагітності. Потім рівень цукру знижується, але ризик залишається.

Ти перевертаєшся уві сні

Якщо ти погано спиш, організму доводиться працювати в посиленому режимі, що теж підвищує ризик розвитку діабету. Добре спати дуже важливо для вирішення багатьох неочевидних проблем зі здоров'ям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *