Навіщо матраци та подушки потрібно періодично міняти?

Як часто це потрібно робити?

Опинитися вдома і лягти на зручне ліжко — одне з найзаповітніших бажань всіх, хто весь день працював в офісі. Тіло людини здатне повноцінно відпочити лише вночі, тому нам так потрібен міцний сон. Але якість сну залежить не тільки від того, коли ви лягаєте і скільки спите, а ще й від віку матраца з подушками. Щоб ваш сон залишався здоровим, важливо вчасно оновлювати їх. Чому ж так важлива зміна матраца і подушок, і як часто це робити?

Навіщо потрібно регулярно міняти подушку і матрац?

Причин, за якими не варто спати на старих матрацах, існує велика кількість. У зношеному матраці заводяться пилові кліщі, які можуть спровокувати такі проблеми зі здоров'ям, як алергія або астма. Крім того старі подушки і матраци можуть сприяти появі болю в шиї і спині і позбавити людину нормального сну через те, що вона буде багато крутитися і прокидатися.

З якою періодичністю це робити?

Люди не повинні використовувати свій матрац понад 8 років. А тим, хто старше 40 років, краще міняти його ще частіше. Що стосується подушок, то купувати нові слід кожні 2 роки. Сон на зношеній подушці може спровокувати больові відчуття, стрес і проблеми зі сном.

Як зрозуміти, що вже пора зробити заміну?

Біль у спині і шиї

Навіть якщо у вашого матраца і подушок ще не закінчився термін придатності, але ви відчуваєте, що лежати і спати на ліжку стало не так комфортно, як раніше, і, наприклад, вранці ваше тіло сковане і болить, це сигнал про те, що потрібно швидше йти в магазин за новим ложе.

Зношеність матраца

Якщо матрац або подушки зносилися завчасно, або мають будь-які пошкодження, не варто затягувати з їх заміною, інформує Ukr.Media.

Якщо ви рухаєтеся на матраці, коли хтось лягає поруч

Матрац, на якому ви рухаєтеся разом з людиною, що намагається змінити своє становище, потрібно терміново викидати і купувати якісний товар. Такий матрац не дозволить повноцінно відпочивати вночі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *