Для багатьох жінок ванна — це те місце, де можна по-справжньому розслабитися, побути на самоті з собою і відключити всі непотрібні думки. Піна, свічки, приємна музика, улюблені б'юті-засоби… Все це створює неповторну атмосферу, інформує Ukr.Media.
Незважаючи на те, що даний ритуал вкрай популярний, деякі все життя приймають ванну неправильно. Детальніше про те, як не можна це робити — в нашому матеріалі.
Гаряча ванна
По-перше, надмірно висока температура води може серйозно нашкодити здоров'ю, якщо ви страждаєте від тромбозу, варикозного розширення вен, підвищеної температури тіла або зниженого тиску. По-друге, гаряча вода подразнює шкіру. Вона не тільки змиває бруд, але також видаляє шкірне сало, яке захищає і зволожує шкіру.
Більше 20 хвилин
Фахівці не радять перебувати у ванні довше 20 хвилин, навіть якщо ви відмінно себе почуваєте. Зловживання водними процедурами може призвести до збою серцевого ритму, запаморочення і зниження кров'яного тиску.
Частіше двох разів на тиждень
Приймати ванну частіше, ніж два рази на тиждень, шкідливо для серцево-судинної системи. Крім того, організму потрібен час для того, щоб відновити ліпідний бар'єр, який виконує захисну і зволожуючу функцію.
Нехтування фінальними процедурами
Відразу виходити з ванни без завершальних процедур — не найкраща ідея. Після гарячої ванни важливо прийняти теплий душ з використанням натуральної мочалки і гелю для душу. Потім варто обполоснутися прохолодною водою (не крижаною), щоб закрити пори.
Спорт і активні навантаження після
Ванна розслабляє, тому занадто енергійно рухатися після цього ритуалу не потрібно. Дозвольте тілу поступово повернутися в звичний ритм. Перші пів години після ванни краще полежати або посидіти в затишному кріслі.
Джерело: ukr.media