Через ці причин варто почати пити чай з гібіскуса

Чай з гібіскуса (каркаде) сприяє зниженню артеріального тиску і покращує механізми регуляції роботи серцево-судинної системи в організмі, інформує Ukr.Media.

Зниження тиску

Правильно заварений чай з гібіскуса може стати засобом оздоровлення для гіпертоніків — каркаде має гіпотензивний, спазмолітичний ефект, покращує самопочуття людей, які страждають через підвищений тиск. Даний ефект пояснюється сумарною дією компонентів:

  • вітаміну С, антоціанів, що зміцнюють судинні стінки;
  • калію, що запобігає аритмію;
  • фруктовим кислотам, що забезпечують сечогінний ефект. Завдяки їм і знижується тиск;
  • флавоноїдам, які борються з судинним запаленням, завдяки чому знімається навантаження на серце.

Якщо почати пити по три чашки чаю з гібіскуса щодня, можна домогтися зниження високого тиску на сім пунктів.

Захист від підвищеного холестерину

Гібіскус відомий не лише як засіб для зниження кров'яного тиску, але і як природний засіб для боротьби з підвищеним холестерином. Рослина містить істотні концентрації антиоксидантів, що діють як "очищувачі" артерій, які запобігають скупченню в них холестеринових бляшок.

Підтримання форми

Червоний чай профілактує появу зайвої ваги. Завдяки насиченості активними речовинами, він стимулює обмін речовин, активізує процеси травлення і виведення з організму залишків від засвоєних жирів, небажаних, потенційно токсичних сполук.

Зміцнення імунної системи

Це обумовлено його дуже великими запасами вітаміну C. Навіть за наявності інфекцій, що вже спалахнули, чай з гібіскуса надає позитивну дію на організм, оскільки рослина має протизапальні та антибактеріальні властивості.

Оздоровлення за наявності ПМС

Багато жінок у певний період циклу відчувають сильне фізичне і психологічне напруження. У цьому разі чай з гібіскуса може діяти по-різному. З одного боку, дослідження демонструють антидепресивний і спазмолітичний ефект рослини. З іншого, гібіскус може підвищувати рівень естрогену і тим самим порушувати гормональний баланс. Вагітним жінкам краще утримуватися від його споживання, іншим жінкам — пити, не зловживаючи кількістю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *