Національні збори Франції не підтримали вотум недовіри уряду

Депутати національних зборів Франції не підтримали пропозицію щодо винесення вотуму недовіри уряду країни.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Більшість у 289 голосів не досягнуто, вотум недовіри відхилений", — йдеться в повідомленні. Відзначається, що підтримали винесення вотуму недовіри лише 70 з 577 депутатів.

Читайте також: Парламент Франції голосуватиме за недовіру уряду

Після подій в Страсбурзі, де озброєний чоловік відкрив вогонь по перехожих, представники лівих партій попросили відкласти голосування, однак у Нацзборах робити цього не стали.

Рішення щодо винесення на голосування питання про недовіру уряду було прийнято партіями лівого спрямування на тлі протестів "жовтих жилетів".

Читайте також: Євродепутат не виключає, що серед "жовтих жилетів" є провокатори РФ

Президент Франції Еммануель Макрон у відповідь на протести оголосив про підвищення "мінімалки" і зниження податків для пенсіонерів. У той же час він відмовився скасувати реформу податку на багатство, але пообіцяв посилити боротьбу з ухилянням від сплати податків.

Як повідомляв Укрінформ, у Франції з 17 листопада тривають акції протестного руху так званих "жовтих жилетів". Активісти виступають проти підвищення цін на паливо, урядової податкової політики в цілому і вимагають відставки президента і прем'єр-міністра.

Читайте також: Під час протестів "жовтих жилетів" у Франції вже загинули шестеро людей

Уряд Франції пішов на економічні поступки "жилетам" і відтермінував на рік підвищення цін на паливо та наклав мораторій на підвищення тарифів на газ і електроенергію. Також з 2019 року в країні буде підвищена на 100 євро мінімальна зарплата та зменшено податковий тягар для найбільш вразливі верстви населення.

Фото на першій сторінці: АА

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *