На Полтавщині будують 15 сільських амбулаторій, у планах — ще 12

У Полтавській області побудують 27 амбулаторій. Наразі розпочалося будівництво 15 з них, ще дві почнуть зводити цього тижня.

Про це повідомляється на сайті Полтавської ОДА.

“Сьогодні ми впроваджуємо абсолютно новий підхід до надання медичних послуг. У наших лікарів високий рівень професійності, потрібно створити для них відповідні умови”, — зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

На думку очільника області, будівництво 27 нових амбулаторій стало можливим завдяки чіткій спільній позиції Президента, уряду, області, районів та влади на місцях.

Зараз уже йдуть роботи у 15 населених пунктах: у Лютеньках (Гадяцький район), Дмитрівці (Горішньоплавнівська міська рада), Світлогірському (Кобеляцький район), Шингурах (Кобеляцький район), Вирішальному (Лохвицький район), Новоржицькому (Оржицький район), Покровському та Шевченковому (Решетилівський район), у Засуллі (Засульська ОТГ), Малоперещепинському (Малоперещепинська ОТГ), Петрівсько-Роминському  (Петрівсько-Роминська ОТГ), у Кривушах (Піщанська ОТГ), Скороходівському (Скороходівська ОТГ), Михайликах (Шишацька ОТГ), Балясному (Диканський район).

Голова Полтавської облради Олександр Біленький наголосив, що проблема медицини на селі не вирішувалася десятиліттями, та завдяки активній позиції Президента ситуація почала змінюватися.

“Наше головне завдання — щоб мешканці віддалених населених пунктів могли отримати медичні послуги на місцях, а не їздили за десятки кілометрів. Спільно з Полтавською ОДА ми активно працюємо над цим. Будівництво 27 амбулаторій — це лише початок”, — запевнив Біленький.

Наразі у семи населених пунктах проводять земляні роботи, ще у семи — фундаментні, а у одному вже перейшли до монтування стін. Будівництво чотирьох амбулаторій планують закінчити до Нового року. Усі амбулаторії відповідатимуть стандартам і будуть енергоефективними.

Читайте також: На Запоріжжі до кінця року побудують 17 амбулаторій

Будівництво нових амбулаторій економічно вигідніше за ремонт старих. Амбулаторії будують за типовими проектами Мінрегіону. Для 25 амбулаторій у Полтавській ОДА закуплять автомобілі. 2 нових заклади їх не потребують.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *