Міжнародна конференція “Актуальні проблеми спортивної медицини” проходить у Києві

У Національному університеті фізичного виховання та спорту столиці України проходить міжнародна конференція "Актуальні проблеми спортивної медицини".

Мета заходу – обмін науковим досвідом між провідними іноземними та вітчизняними фіхівцями та обговорення актуальних проблем спортивної медицинини, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту України.

У конференції беруть участь спеціалісти з України, Великої Британії, Швейцарії, Литви, Естонії, Іорданії та Білорусі. Організаторами виступили Міністерство освіти та науки, Міністерство молоді та спорту, НОК України, Національна академія педагогічних наук і Національний університет фізичного виховання та спорту.

Вітаючи учасників заходу, перший заступник міністра молоді та спорту Ігор Гоцул зазначив, що спортивна медицина має отримати нове дихання.

Читайте також: Жданов назвав ефективною співпрацю з силовиками у національно-патріотичному вихованні

"У сфері спорту вищих досягнень триває боротьба з допінгом, розробляються нові методики підготовки, йде пошук ефективних засобів відновлення спортсменів після навантажень. Тут своє потужне слово має сказати спортивна медицина. Очікуємо від спеціалістів спортивної медицини нових конструкцій, які дозволять зберегти існуючі традиції спорту і рухатися вперед", – сказав, зокрема, перший заступник міністра.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *