Як прибрати боки

В процесі зниження ваги питання “Як прибрати боки?” частіше ставлять чоловіки, хоча для жінок воно також може бути актуальним.

Для чоловіків є більш характерними жирові відкладення у вигляді “валиків” на боках та рідше – на спині. У жінок при наявності зайвих кілограмів на боках “страждає” зона пахв та талії.

Складки на боках, що нависають над штанами у чоловіків, складки жиру у жінок, що просвічуються крізь блузку, деформують фігуру, візуально надаючи їй масивності, що може бути причиною психологічного дискомфорту. Тому цілком зрозумілим є бажання позбавитися жирових відкладень у цій проблемній зоні.

Як швидко та ефективно прибрати боки?

Зробити це можна за допомогою комплексного підходу, що складається з фізичних навантажень, корекції харчування та масажу.

Що робити чоловікові, щоб прибрати зайві жирові відкладення на боках?

Жирова тканина на боках у чоловіків має особливості утворення та потребує спеціальної тактики для корекції цієї ділянки тіла. У чоловіків жирові відкладення у цій зоні пов`язані з рівнем глюкози в крові. Щоб позбавитися таких жирових відкладень, необхідно виявити причини виникнення зайвої ваги, виключити захворювання, які можуть призводити до збільшення ваги; при необхідності – пройти обстеження та скорегувати харчування.

 

Як харчуватися чоловікові для схуднення в боках?

При формуванні раціону для схуднення чоловіків треба звернути увагу на калорійність харчування та склад продуктів. Потрібно знизити в меню кількість продуктів з високим глікемічним індексом (70-100 одиниць), які викликають підвищення рівня цукру в крові. При підвищенні рівня глюкози наш організм намагається якомога швидше привести його до норми, переробляючи надлишки цукру у жирові відкладення за допомогою інсуліну. Під час вживання в їжу продуктів з високим глікемічним індексом виникають сприятливі умови для утворення жирових відкладень.

Не менш важливим є збільшення в меню кількості овочів, фруктів, зернових продуктів. Вони містять багато клітковини, яка сприяє процесу травлення, нормалізації рівня інсуліну в крові.

Потрібно також обмежити вживання напівфабрикатів, фаст-фуду та інших продуктів з високою калорійністю та низьким вмістом корисних поживних речовин.

Ще одним важливим моментом в нормалізації харчування у чоловіків є забезпечення раціону достатньою кількістю білка.

Білок являється будівельним матеріалом для клітин. Він потрібен для нормального функціонування організму, оновлення клітин. Білок необхідний для “побудови” м`язів, які допомагають активно спалювати калорії. До того ж він впливає на зниження апетиту: після білкової їжі відчуття ситості триває довше. Достатня кількість білка в раціоні допомагає зменшити потяг до солодкого.

Задля зниження ваги потрібно з`їдати білка у кількості 1-1,2 грами на день на кожен кілограм вашої ідеальної ваги. В кожному випадку ці цифри будуть варіюватись. Тому один-два прийоми їжі на день повинні складатися з нежирних білкових продуктів із додаванням свіжих овочів або салату. Крім цього, бажані 1-2 білкових перекуси.

До продуктів, які містять нежирний білок належать: яйця, нежирні молочні продукти, бобові, нежирна риба та м`ясо, морепродукти. Намагайтеся під час приготування цих продуктів не додавати жир. Обирайте відварні, тушковані, запечені або приготовані на пару страви.

Щоб білок краще засвоювався, його потрібно вживати разом з некрохмалистими овочами (капустою, огірками, кабачками та ін.).

В меню також мають бути присутні ненасичені омега-3 жирні кислоти. Їх багато в жирній морській рибі, авокадо, лляній олії, горіхах.

Потрібно зменшити калорійність раціону та звернути увагу на частоту прийомів їжі (їх повинно бути не менш трьох на день).

Це сукупність рекомендацій, які допоможуть чоловікам провести загальну корекцію меню. Однак, щоб зробити процес зниження ваги максимально ефективним та безпечним, потрібно підібрати дієтичне харчування індивідуально, враховуючи стан здоров`я, а для цього потрібна консультація дієтолога.

Вправи для схуднення в зоні боків для чоловіків

Правильно підібране харчування для схуднення – основа успішного зниження ваги. Але, якщо одночасно з дієтотерапією застосовувати фізичні навантаження, ефект впливу на проблемну зону буде більш вираженим та інтенсивним.

Позбавитися жиру на боках чоловікам допоможуть кардіотренування, які потрібно проводити протягом 20-30 хвилин 4-5 разів на тиждень. Крім того, необхідні вправи, що будуть впливати на проблемну зону.

Існує багато дієвих вправ для схуднення, які можна виконувати в домашніх умовах:

  •  стрибки зі скакалкою,
  •  присідання,
  •  випади,
  •  віджимання,
  •  підйом тазу з положення “бічна планка” та багато інших.

Але важливо пам`ятати, що вправи дадуть потрібний результат, тільки якщо буде відповідно скорегований раціон харчування. Лише комплексний підхід допоможе чоловікові схуднути та позбавитися жиру на боках, спині, талії та в інших проблемних зонах.

Що робити жінці для того, щоби прибрати боки?

Тактика боротьби з жировими відкладеннями на боках для жінок в цілому буде такою, як і для чоловіків. Необхідно використовувати два головних важелі впливу на зайву вагу: індивідуальний раціон для зниження ваги та фізичну активність.

Вправи, які допомагають позбавитися боків у жінок

 

В якості фізичної активності жінкам також можна порадити кардіотренування та вправи, що допомагають впливати на проблемні зони. Всі вправи, які були перелічені для чоловіків, будуть актуальні й для представниць прекрасної статі. Але можна обрати “більш жіночні” варіанти, що також допомагають позбавитися жиру з боків.

Наприклад:

  •  обертання хула-хупа – краще використовувати хула-хуп з обважнювачами та крутити його по 10-20 хвилин щодня;
  •  махи в сторону з положення лежачи на боці;
  •  вправи з фітболом. З його допомогою можна легко “примусити” косі м`язи преса працювати та активно “спалювати” жирові відкладення на боках.

Також можна “посилити ефект” за допомогою масажу – це підвищить дієвість впливу на жирову тканину в проблемних зонах.

Харчування для схуднення для жінок

Для схуднення боків жінкам, як і чоловікам, потрібна корекція раціону харчування. Загальні рекомендації для чоловіків, які були описані раніше, будуть актуальними і представницям прекрасної статі.

У спробі швидко повернути стрункість фігурі, жінки часто звертаються до “голодних дієт”. Такий підхід не буде ефективним, а втрачена вага повернеться знову.

Оптимальним варіантом схуднення для жінок буде індивідуально підібране харчування з урахуванням особливостей стану здоров`я та поставлених цілей.

Для тих, хто потребує естетичної корекції тіла, в DietCenter розроблені такі програми, “Локальне жироспалювання” та “Лікування целюліту”, що дозволяють не тільки ефективно боротися з надмірною вагою, але й корегувати фігуру – позбавлятися  локальних жирових відкладень та целюліту.

Отримати більш детальну інформацію Ви можете, записавшись на безкоштовну консультацію. Залиште заявку на сайті або замовляйте безкоштовну послугу «Зворотній дзвінок» і ми Вам зателефонуємо.

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *