Як запобігти захитування під час поїздки в транспорті?

Декілька порад, які допоможуть впоратися з цією проблемою без спеціальних таблеток.

В наш час пересування на машині, автобусі чи іншому міському транспорті є абсолютно природним заняттям. Але для деяких людей кожна поїздка стає справжнім випробуванням із-за захитування. Зазвичай з цим станом борються за допомогою спеціальних лікарських препаратів. Проте як бути у випадку, якщо рятівна таблетка залишилася вдома?

Визначити, що людину заколисує, можна при виникненні під час поїздки на автотранспорті нудоти і блювання, запаморочення, прискореного серцебиття і погіршення настрою, інформує Ukr.Media.

Якщо у вас має бути тривала подорож, необхідно почати готуватися до неї заздалегідь. Здійснюйте нетривалі поїздки, при цьому кожен раз намагайтеся проїхати трохи далі, ніж в попередній раз. Це буде справжнім тренуванням вашого вестибулярного апарату.

Перед тим як вирушити в дорогу, займіть місце на передньому сидінні. Під час руху транспорту краще не дивитися по боках, найкращий варіант — дивитися прямо в лобове скло.

Крім цього дуже важливо стежити за температурою повітря в салоні. Головне, щоб на шляху прямування вам не було жарко. Повітря повинне циркулювати в нормальному режимі, особливо в літній період.

По можливості через кожні півгодини робіть зупинки. Важливо виходити з автомобіля, пройтися, трохи розім'яти тіло, зокрема, пострибайте на одному місці.

Відмінним способом запобігання захитування є регулювання швидкості. Транспорт не повинен різко змінювати швидкість свого руху, часто робити повороти або несподівано зупинятися.

В машині не повинно бути ніяких ароматизаторів. Ви, як і ваші попутники, повинні утриматися від використання на час поїздки духів, антиперспірантів і інших косметичних засобів, які мають різкий аромат.

За добу перед поїздкою вживайте лише легку їжу, відмовтеся від цибулі, пряних страв та алкоголю. За 2 години перед відправленням важливо поїсти, але не переїдати. При цьому під час подорожі намагайтеся зовсім не вживати їжу.

Краще всього їздити в нічний час. Якщо довелося виїхати вдень, можна їхати з закритими очима.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.