9 типів болю, які пов&#039язані з нервами, а не хворобами

Дуже часто наші болячки пов&#039язані не з внутрішніми проблемами організму, а з психікою.

У медицині для визначення таких станів використовується термін «психосоматика», інформує Ukr.Media.

Ось 9 типів болю, які можуть вказувати на проблеми з вашим психічним, а не фізичним станом.

Біль в голові

Головні болі найчастіше бувають викликані стресом, накопиченим протягом дня. Якщо ви страждаєте від них, придумайте якийсь ритуал, що допомагає вам розслаблятися. І слідуйтейому щодня.

Медитація — найкращий вибір. Якщо ви для неї занадто консервативні, то альтернативою може бути гаряча ванна вечорами.

Біль у шиї

Якщо ви часто відчуваєте хворобливі симптоми в шиї, то це може бути викликано реальними проблемами, з якими зіткнулися ви або ваші близькі. Біль у шиї — це ознака нервового тику.

Ми б радили вам сконцентруватися на любові. І на осмисленні того, чому і за що ви любите своїх близьких. Зазвичай допомагає.

Біль в плечах

Біль в плечах найчастіше означає лише одне: ви несете на собі велике емоційне навантаження. Можливо, в останні дні і тижні ви відчуваєте важкий тягар зовнішнього тиску і відповідальності.

Кращий спосіб позбутися такого роду хвороб — зосередитися на вирішенні своїх актуальних проблем. Вам потрібно впоратися з ними будь-якою ціною!

Інакше тягар цього тиску пошириться на ваших близьких. Хто знає, до яких проблем це може привести!

Болі в верхній частині спини

Якщо біль відчувається в районі лопаток, це означає, що вам бракує емоційної підтримки.

По суті, у вас є вибір: або самому взятися за вирішення проблем, і активно взятися; або наполягти на тому, щоб хтось з ваших близьких розділив цей тягар з вами.

Поговоріть з чоловіком або дружиною. Це допомагає частіше, ніж ви думаєте.

Біль у нижній частині спини

Біль в попереку зазвичай означає, що ви занадто турбуєтеся про гроші. Можливо, вона підказує вам, що прямо зараз гарний час, щоб попросити підвищення. Або почати користуватися програмами для фінансового планування.

Біль в ліктях

Ця біль свідчить про те, що ви опираєтесь змінам у своєму житті. Якщо у вас важкість у руках, значить, життя вам здається дуже важким і навіть жорстким.

Щоб позбутися цього болю, вам доведеться піти на деякі компроміси із собою і трохи здригнутися.

Біль в руках

Біль в руках зазвичай означає, що ви повинні змінити коло спілкування. Можливо, ви і самі того не підозрюєте, але деякі ваші друзі і колеги буквально «висмоктують з вас життя своїми скаргами і проханнями.

Спробуйте створити нові соціальні зв'язки. Заведіть нових друзів. Якщо доведеться, будьте готові змінити місце роботи.

Болі в стегнах

Хронічний біль у стегнах означає, що ви дуже налякані майбутнім або виконаним переїздом. Можливо, у вашому житті трапилися якісь інші неприємні зміни, пов'язані з навколишнім простором.

Ми б радили вам закрити очі на труднощі і відкритися назустріч змінам. Не будьте такими обережними, як раніше, при прийнятті важливих рішень. Вчіться сміливості!

Біль у колінах

Біль у колінах — вірна ознака того, що вам потрібно вчитися керувати своїм его. Іноді воно роздувається так, що стає непомірним!

Змиріться з тим, що не можете контролювати все і відповідати за всіх. Витратьте якусь частину свого часу на участь в чому-небудь на добровільних засадах. Спробуйте волонтерську діяльність, наприклад. Або пожертвуйте частину своїх грошей на благодійність.

Пам'ятайте: ми всі смертні, і немає нічого, за що варто було б триматися з усіх сил.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.