Фахівці розповіли, чому каву не можна пити відразу після пробудження

Пити каву треба через годину після пробудження.

Дуже багато людей люблять починати свій день із чашки кави. Причому п'ють вони її ледве вставши з ліжка. Проте фахівці попереджають, що пити каву відразу після пробудження не можна. Якщо ви зовсім не можете без цього напою, то можете побалувати себе їм не раніше, ніж через годину після того, як прокинулися, інформує Ukr.Media.

Річ у тому, що в перший час після пробудження в організмі людини активно виробляється гормон кортизол, який природним чином сприяє «включенню» організму після сну. А випита чашка кави у цей момент, на думку фахівців, порушує цей природний процес, заважаючи організму прокинутися самостійно.

Якщо людина регулярно втручається в цей життєво важливий процес, стимулюючи організм кавою, то вироблення гормону кортизолу різко знижується. А з часом організм звикає до кофеїну і для того, щоб прокинутися, потрібно буде постійно збільшувати його дозу. А велика кількість кофеїну, прийнята за один раз, може досить негативно відбитися на здоров'ї, виснажуючи нервову систему.

Тому фахівці наполягають, що пити каву потрібно не раніше, ніж через годину після того, як ви прокинулися, причому не на голодний шлунок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *