Дуже багато чоловіків в Європі помирає надто рано, від причин яких можна уникнути — ВООЗ

Такі висновки містяться в доповіді, представленій на 68 сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ – щорічній нараді міністрів з пріоритетних питань охорони здоров'я в Європейському регіоні.

Незважаючи на зростання загальної тривалості життя, багато чоловіків вмирають надто молодими, і причина криється не тільки в біології. При цьому, в східних країнах регіону, ризик передчасної смерті чоловіків значно вище, ніж у західних, інформує Ukr.Media.

Перша доповідь ВООЗ про чоловіче здоров'я і благополучча в 53 країнах Європейського регіону була підготовлена з метою прийняття регіональної Стратегії щодо цієї проблеми.

Основними причинами смерті серед чоловіків у віці 30-59 є серцево-судинні захворювання, рак, діабет і респіраторні захворювання. «Європейський регіон є прикладом вражаючого зниження передчасної смертності від неінфекційних захворювань, — розповіла директор Європейського регіонального комітету ВООЗ Жужанна Якаб. — Однак, забагато чоловіків помирають молодими від цих хвороб, не отримавши повноцінного лікування, а також в результаті травм. Доповідь допомагає зрозуміти їх специфічні потреби, а також те, як забезпечити відповідні гендерні заходи для збереження життя і здоров'я чоловіків».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *