Дослідники перерахували продукти, що викликають тривогу та смуток

Згідно з новим дослідженням вчених з Медичного коледжу Шмідта при Атлантичному університеті Флориди (США) ультраоброблені продукти можуть викликати постійну тривогу, меланхолію і апатію. До ультраоброблених продуктів відносяться пластівці, фастфуд, ковбасні вироби, напівфабрикати, локшина швидкого приготування, солодощі та газовані напої з цукром, інформує Ukr.Media.

Фахівці вивчили дані про харчування і психічне здоров'я 10 359 дорослих у віці від 18 років і старше, які брали участь у великому Національному дослідженні здоров'я і харчування США. Вчені виміряли кількість тривожних і спокійних днів в учасників, а також оцінили їх рівень депресії.

Результати дослідження показали, що у людей, які споживали багато перероблених продуктів, в порівнянні з тими, хто їв їх вкрай мало, частіше виникали симптоми депресії і було більше днів, коли вони відчували смуток або тривогу.

"Дані цього дослідження додають важливу та актуальну інформацію до зростаючого обсягу даних про несприятливий вплив ультраобробленої їжі на психічне здоров'я людей", — говорить доктор Чарльз Х. Хеннекенс, співавтор дослідження.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *