Дієвий спосіб, який допоможе навчитися вставати раніше

До вашої уваги проста система, завдяки якій легко вставати вранці і відчувати себе повними сил цілий день.

Вчені з університету Монаша, Бірмінгема і Суррея провели дослідження з 23 добровольцями, які мали протягом деякого часу прокидатися на 2-3 години раніше звичайного. Але і лягати спати учасникам експерименту потрібно було на 2-3 години раніше звичного часу. Крім того, добровольцям було рекомендовано снідати відразу після того, як вони встануть вранці з ліжка, а обідати — завжди в один і той же час. Дотримуватися одного і того ж режиму сну і неспання потрібно було і в будні, і у вихідні, інформує Ukr.Media.

В результаті, всі учасники зізналися, що стали краще себе почувати, попри те, що тривалість нічного відпочинку не змінилася. Значно покращилися всі когнітивні (швидкість реакції) та фізичні (точність виконання) показники у добровольців в ранковий час. Всі вони легше і швидше збиралися, а багато встигали зробити частину домашньої роботи, яку зазвичай переносили на вечірні години. Звичайно, спочатку це було складно, але протягом трьох тижнів циркадний ритм «сов» зміщувався без будь-якого фармацевтичного втручання.

Таким чином, дослідження показало, що встановлення режиму приносить користь для здоров'я.

Бути собою — це в основному звичка, а звички можна змінювати. Потрібно просто перевчити свій мозок і своє тіло до нових правил. Працюйте більше вранці, їжте в один і той же час і підтримуйте регулярний графік сну.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *