Чим небезпечні пухові подушки для здорв&#039я людини

На якість нашого сну впливає безліч факторів, у першу чергу подушка, якою ми користуємося.

Існує думка, що найкраще спиться на подушці, набитій пухом. Однак фахівці стверджують, що це не так, і пухова подушка може бути небезпечною для здоров'я. Чому? Про це будемо говорити в сьогоднішній статті, інформує UkrMedia.

В чому небезпека?

Пух птахів, їх пір'я мають здатність утримувати тепло, при цьому забезпечують циркуляцію повітря. Вони приємні на дотик і зовсім не важкі. Тим не менш, вони не такі нешкідливі, як може здатися на перший погляд. Через сон на подібному типі подушок у людини можливий розвиток алергічної реакції, астми або пухлини в органах дихання.

Незважаючи на те, що набивати подушки пухом почали ще стародавні римляни, цей наповнювач вважався розкішшю аж до початку XX століття. Приблизно в цей період почали говорити про можливу шкоду пухових подушок. Німецький лікар навіть випустив книгу, яка стала дуже популярною в багатьох країнах. У своїй роботі спеціаліст стверджував, що на подушках мешкають більше 10 різновидів паразитичних мікроорганізмів, які живляться жиром і пташиним м'ясом, які залишилися на пір'ї і пуху птахів. Крім того в подушці можуть заводитися комахи через вологе середовище.

Крім іншого, кращого місця, ніж подушка важко знайти постільному кліщу. Їх фекалії можуть призвести до розвитку алергії та астми. Алергічна реакція на постільного кліща можлива у кожного 5-го жителя планети. Алергія проявляється у вигляді кашлю, нежиті, екземи, проблем з диханням і почервоніння очей. Якщо ви виявите у себе подібні симптоми краще негайно звернутися до лікаря і позбутися від подушки.

Але і це ще не всі загрози, які таїть у собі пухова подушка. Американські вчені стверджують, що в подушках живуть мільйони грибкових пір. Вони провокують велику кількість хвороб, серед яких мицетома — утворення пухлини в носових пазухах та легенях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *