15 старих і відомих домашніх методів лікування, які небезпечні для здоров&#039я

Самолікування ризиковане для здоров&#039я.

Ніхто не любить лікуватися, і величезна кількість людей не відвідує лікаря, навіть коли вони хворі. Ці люди, як правило, займаються самолікуванням, і вдаються до так званої домашньої медицини. Безсумнівно, є домашні засоби, які дуже ефективні і при правильному застосуванні творять чудеса, але в деяких ситуаціях може допомогти тільки фахівець, інформує Ukr.Media.

А деякі домашні засоби не тільки не корисні для здоров'я людини, а в прямому сенсі йому шкодять. Ось деякі з них:

Використання рідини для полоскання порожнини рота для полоскання горла

Якщо у вас болить горло, то використовувати ополіскувач для рота — це погана ідея, тому що рідина для полоскання рота посилить біль у горлі і ще більше посилить запалення горла. Краще пийте теплі рідини, менше говоріть і обробляйте горло спеціально призначеними для цього засобами.

Лікування вошей токсичними речовинами

Є багато домашніх засобів для лікування вошей, але деякі з них дійсно шкідливі, такі як втирання керосину або використання засобів для домашніх тварин. Ці речовини дуже токсичні і можуть дуже сильно подразнювати і пошкоджувати шкіру, а то і викликати отруєння. Кращим варіантом є використання аптечних засобів і механічне видалення паразитів.

Проколювання ячменю розпеченою голкою

Ячмінь — це гостре гнійне запалення волосяного мішечка вії або сальної залози, яке утворюється на краю повіки, і це досить болісно. Деякі люди намагаються позбутися його, проколюючи голкою, щоб гній вийшов. Але це дуже ризикований спосіб лікування, бо голка може пошкодити око або внести туди інфекцію.

Використання масла при опіку

Деякі люди втирають масло в обпалену шкіру, думаючи, що це хороший засіб, але насправді це дуже шкідливо, бо зберігає тепло всередині і не дозволяє йому вивільнятися із зони опіку. Натомість обпечену ділянку слід охолодити холодною водою, а потім нанести антисептичний крем і зробити суху пов'язку.

Використання сечі для лікування очної інфекції

Використання сечі дітей для витирання очей для лікування очних інфекцій не тільки негігієнічно: це огидно і шкідливо для здоров'я. Замість того, щоб відвідувати офтальмолога, люди іноді промивають очі дітей сечею, що ще більше збільшує інфекцію.

Вушна свічка

Це альтернативна медичній практиці, яка використовується для лікування вушних хвороб, інфекцій, а також для видалення вушної сірки. У цій процедурі один кінець порожнистого конуса поміщається в вухо, а інший кінець підпалюється. Однак, на думку медичних дослідників, цей метод призводить до серйозних травм, включаючи пошкодження барабанних перетинок і втрати слуху.

Використання зубної пасти для лікування прищів

Використання зубної пасти для лікування прищів здається хорошим засобом, оскільки в зубній пасті є харчова сода, але насправді це шкідливо. Інші інгредієнти зубної пасти спалять область шкіри біля прища, а також викличуть свербіж і подразнення. Замість зубної пасти можна використовувати солону воду або розведений оцет.

Видалення бородавки за допомогою ножиць або ножа

Бородавки можуть з'явитися в будь-якому місці на тілі людини, і є безліч засобів для їх видалення. Проте, деякі люди так хочуть позбутися від них, що навіть не бояться різати їх ножицями або ножем. Втручання може викликати інфекцію та мати серйозні наслідки.

Застосування касторової олії при вагітності

Касторова олія рекомендується тим, хто страждає від закрепів, але деякі вагітні жінки використовують її, щоб стимулювати пологи. Хоча краще дочекатися природного строку або звернутися до лікарів.

Лікування коров'ячим лайном

Ви думаєте, це засіб з далекого минулого? Просто погугліть, і ви побачите, що деякі люди до сих пір "лікують" лайном різні захворювання. Однак, коров'ячі випорожнення повні бактерій, і результат може бути найнепередбачуванішим.

Віскі від проблем із зубами

Людям може здатися цікавим використання віскі від стоматологічних проблем, але насправді віскі марний, оскільки не володіє достатньою заспокійливою дією. Сходіть краще до стоматолога!

Витягання риб'ячої кістки, що застрягла в горлі

Іноді під час їжі риб'яча кістка застряє в горлі, і в таких випадках рекомендується негайно звернутися до лікаря. Проте, деякі люди намагаються вийняти кістку вручну, що може бути дуже небезпечно, бо кістка може засісти ще глибше.

Використання ватних паличок, сірників і шпильок для колупання в вухах

Вушна сірка може створити багато проблем, якщо доглядати за вухами неправильно. Деякі люди використовують ватяні палички, сірники або шпильки для волосся, щоб почистити вухо, що небажано, бо ватяні палички штовхають вушну сіру та інші забруднення назад у вухо. Шпильки для волосся можуть пошкодити барабанні перетинки, в той час як сірники можуть зламатися всередині вуха.

Парафін для припинення блювоти

Іноді, коли діти помилково приймають керосин, у них починається блювота і батьки дають дітям парафін для припинення блювання. Парафін шкідливий, токсичний, і під час блювоти може потрапити в легені. Не давайте парафін, молоко або вугілля своїм дітям всякий раз, коли у них блювота, оскільки це може ще більше погіршити ситуацію.

Використання таблеток для лікування зубів

Багато людей втирають порошок від головного болю або знеболюючі таблетки в ясна, щоб позбутися від зубного болю; однак це призводить до хімічних опіків ясен. Відвідайте стоматолога, не витрачайте час даремно!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.